Pomoc QVR Pro beta i Kamera USB a Surveillance station

Ymil

Entry Technician
Q Associate
28 Wrzesień 2016
33
1
2
8
72
Rybnik
ślonzok.pl
QNAP
TS-x73A
Ethernet
1 GbE
Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 0154
Model serwera: QNAP TS-453a
HDD 2 x WDred 4TB plus 2 x WDred 3TB
Sieć WAN 300Mbit/s
Router WDR4300
Mam też S DS-214play
Nie znam linuxa
Nie znam angielskiego i innych języków obcych
Poradza po ślonsku.
Witam.
W APPcenter jest dostępna aplikacja QVR Pro beta. - Nie mogę jej zainstalować, czy komuś się to udało?
U mnie instalacja zatrzymuje się na 90% i się zawiesza. - Próbowałem kilkanaście razy.
Próbowałem uzyskać pomoc przez helpdesk. Minęły trzy tygodnie i się nie doczekałem.(nie znam terminów pomocy może trzeba czekać dłużej?)
Mam też problem z instalacją kamery USB w surveillance station- podłączonej do portu USB Qnapa - typ: Logitech HD Webcam C525.
QUSBCam2 ją widzi, surveillance station ją wykrywa w automatycznym wyszukiwaniu i przypisuje jej adres IP mojego NAS`a w sieci.
Kiedy jednak próbuję robić test połączenia, mam komunikat o niewłaściwym adresie IP - Jaki powinien być ten adres? - Próbował ktoś?
W pomocy helpdesk, pan próbujący mi pomóc najpierw pytał o ping do kamery a później domagał się dostępu do mojego komputera... - Nie jestem orłem w tej dziedzinie ale....- nie widziałem sensu w tych działaniach. Kilka razy uzyskał też dostęp do mojego NAS`a jako admin. Próbował, próbował..na koniec stwierdził, że problem jest ogólny i przekaże sprawę do dewelopera, po około 2 tygodniach powtórzył to samo i na tym sprawa się chyba zakończyła, ucichło. - Mam czekać.
Potrafi ktoś pomóc?
 
U mnie bez problemu. Tylko po odpaleniu QVR PRO jest napisane że jest wy,agany certyfikat i trzeba podac login i hasło. Podaje dane do logowania na prawach administratora i niestety nie wpuszcza mnie. Jakieś pomysły? Jakieś standarowe hasło może? admin//admin albo coś ?
 
U mnie pomogło wyłączenie w czasie instalacji QVR PRO opcji : wymuszaj tylko bezpieczne połączenie (https)
w...panel sterowania/system/ustawienia ogólne/administracja systemu.
Po instalacji przywróciłem wymuszanie tylko bezpiecznych połączeń (HTTPS)
 

Mogą Cię zainteresować

Odpowiedzi
11
Wyświetleń
{liczba}K
Inne
Usunięty użytkownik pigers
U