Pomoc QVR Pro - ochrona dostępu konta.

wac_ns

Systems Admin...
Q's Expert
18 Wrzesień 2022
27
5
3
41
QNAP
TS-x53D
Ethernet
1 GbE
Witam Qnapowców,
QVR Pro wersja 2.2.0.0265 (2022/09/22)
Nas: Qnap TS-253D (wersja: 5.0.1.2173 build 20221001)
Pytanie jest takie:
Czemu w panelu sterowania--> system-->Bezpieczeństwo w zakładce Ochrona dostępu do konta jest jedna pozycja nieopisana ?
1665408767701.png

Miał ktoś z Was taki przypadek ? Tak wiem @pigers ze istnieje helpdesk lecz najpierw pytam tu bo wiem ze wiedza forum jest pomocna, a do helpdesk lista pytań dopiero się tworzy.
Pozdrawiam !
 
Generalnie być może znalazłeś babola zweryfikuj na jakiej przeglądarce z wersją, być może blockery (addony) czy w trybie incognito również nie działa :)
Jeżeli jesteś bardziej dociekliwy prawdopodobnie doszukasz się przyczyny jak na moje oko coś z CSS'ami :/ skoro element dobrze propaguje wartość.
I możesz zgłosić imho dobry uczynek

Swoją drogą załączony przez Ciebie screen wskazuje że dopaliłeś okno przeglądarki w małym widoku wszystkie tagi tam nie są wyśrodkowane a najdłuższy ciąg znaków czyli HTTP(S) chyba się nie mieści więc jest ukrywany (kolejne przypuszczenie ;))
 
  • Lubię to
Reakcje: wac_ns
Generalnie być może znalazłeś babola zweryfikuj na jakiej przeglądarce z wersją, być może blockery (addony) czy w trybie incognito również nie działa :)
Jeżeli jesteś bardziej dociekliwy prawdopodobnie doszukasz się przyczyny jak na moje oko coś z CSS'ami :/ skoro element dobrze propaguje wartość.
I możesz zgłosić imho dobry uczynek

Swoją drogą załączony przez Ciebie screen wskazuje że dopaliłeś okno przeglądarki w małym widoku wszystkie tagi tam nie są wyśrodkowane a najdłuższy ciąg znaków czyli HTTP(S) chyba się nie mieści więc jest ukrywany (kolejne przypuszczenie ;))

3QN - dzięki za podpowiedź, lecz w trzech przeglądarkach to samo,. dziwne..

Ma ktoś jeszcze pomysł na rozwiązanie problemu?
 
Czy próbowałeś zwiększyć rozmiar okna? Przesuń wbudowane okno w lewo i rozciągnij je w prawo. Przepraszam ale to ewidentnie rozmiar okna "Panel sterowania" jest za małe i automatycznie dostosowanie powoduje. Jak to jest możliwe że Twój screen tak znacznie różni się od @Silas Mariusz? u którego elementy okna są wyśrodkowane. Aż zainstaluje to bo nie wieże...
 
No właśnie wiem dlatego założyłem temat. Trzy różne urządzenia w sieci lokalnej ten sam, problem. różne przeglądarki, tak wygląda fullscreem
1665425937609.png


a może tu jest problem ?
1665426022232.png

Połączono posty:

to jeszcze zapytam co to za aplikacja w qvr ?? (lewy dolny róg)
1665427559292.png