Pomoc RADIO ROCK

looki76

Entry Technician
Q Associate
23 Sierpień 2014
68
18
8
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
1 GbE
Mam pytanko, słucham w pracy Rock Radio przez internet, niestety w dość skomplikowany sposób, a szukam możliwości takiej, czy aby nie nadawało by się do tego ustrojstwo QNAP, które posiadam. Czy jest na to jakiś sprawdzony sposób?
 
Chcesz odsluchiwac mp3 z Qnapa - ktore beda losowo wysylane jako stream (tak jak internetowe radio) czy chcesz by Qnap przechwytywal z sieci stream (interntowe radio) i pozniej rozglaszal to w sieci lokalnej? - Jesli pierwsza opcja to zdaje sie, ze jest pare uslug w tym zdaje sie cos z iTunes, bo zgaduje, ze dla Mac OS X to ma byc
 
Paweł, więc tak: empetrójki już mam tam na nim.
Ja bym chciała tak:
- jakieś rozwiązanie w Qnapie na radio, ale konkretnie radio rock :D.
I muzyka z tego "qnapowego" radia w jakiś sposób podłączona do wzmacniacza i na głośniki - które nam konserwator zrobił w suficie w całym biurze. Na tą chwilę muszę podpinać telefon z aplikacją na której włączam Radio Rock kabelkiem Jack do wzmacniacza i na tych głośnikach leci sobie i jest miło. Ale ja nie chcę ciągle użyczać swojego telefonu - a qnap jest funkcja radia internetowego tylko jeszcze jej nie rozgryzłam :p
 
Szybko odpisujesz ;p - da rade, jesli qnap ma wyjscie z tylu audio jack. Masz model ts-x69 pro:
Przejrzalem na szybkiego i widze, ze z tyly jest jedynie HDMI:
upload_2014-8-24_19-1-57.png

wiec, moze da rade z niego uzyskac sygnal audio, ktory daloby sie wyslac na wzmacniacz ....
Jakie wejscia ma wzmacniacz - pomocne na pewno bylo by zdjecie tylu obudowy :] albo model urzadzenia (wyglad i specyfikacje znajdzie sie na necie).
 
Bo jestem szybka ;) - a po prawdzie dziś chmurny dzień i sama w domku, więc nadrabiam zaległości internetowe :)no tak - chyba rozumiem - nie ma możliwości tego podłączyć bezpośrednio do wieżyczki :(