Recommended VPN service for Torrent Downloads

Silas Mariusz

rm -rf /
Help us, GOD!
5 Kwiecień 2008
10 168
31
2 248
153
39
Nowy Sącz
forum.qnap.net.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE

Windscribe-VPN-Review.png

windscribe-vpn-logo_150px.png windscribe-vpn-review_rate.png
(Review rate VPNinfo.dk)



Multiple connection profiles - all are available for Rtorrent-Pro.
upload_2019-8-14_15-45-20.png
upload_2019-8-14_16-9-22.png


Windscribe is recommended by:
  • VPNinfo.dk
  • Rtorrent-Pro
  • compatible with QNAP's QVPN2 app
  • ... and more!

Summary
This really works!

rtorrent_pro_64px.png
 
Jak skonfigurować zalecanego VPN tylko pod rTorrent PRO ? Jak wchodzę w QVPN SErvices to jest pusto ? Na rTorrent jest tylko Default Gateway.... Zakładam iż trzeba to i owo skonfigurować - ma ktoś instrukcje dla laika ?

Zrzut ekranu 2019-11-7 o 17.04.46.png Zrzut ekranu 2019-11-7 o 17.06.07.pngZrzut ekranu 2019-11-7 o 17.11.00.png
 
Czyli najpierw muszę zarejestrować się na Windscribe i wykupić usługę po czym wygenerować plik konfiguracyjny i zaimportować do QVPN ?

P.s. A co myślisz o Proton VPN i Mullvad VPN w porównaniu do Windscribe?
 
Rozumiem. Mogę tak zrobić ale kompletnie nie wiem co mam wybrać chociażby przy tworzeniu pierwszego profilu i w dalszej konfiguracji - szukam pomocy w tym aspekcie ;)
 
Dodane :)

Rozumiem iż w ustawieniach rTorrent PRO nic nie muszę zmieniać ( Bind IP Interface )? Czy muszę zmienić z default gateway na np "tun2004xxx" ?

upload_2019-11-11_22-31-0.png


I czy w aplikacji QNAP QVPN powinienem włączyć opcję "Używaj sieci VPN jako bramy domyślnej serwera NAS" czy zostawić domyślnie wyłączone ?

upload_2019-11-11_22-30-37.png
 
Ok tak zrobię :) A jeśli wybrałbym tę drugą opcję ( używaj sieci VPN jako bramy domyślnej serwera NAS ) to znaczy że cały ruch ( nie tylko rTorrent ) z NASa by wtedy przechodził przez VPN i wtenczas nie trzeba by wybierać interfejsu w konfiguracji rTorrent ?

I czy nie lepiej ( bezpieczniej ) od razu ustawić aby cały ruch odbywał się przez VPN zamiast tylko rTorrent ?

P.S. Przy konfiguracji/dobieraniu serwerów w Windscribe lepiej wybrać US Central ? ( ma najwięcej serwerów ) czy ilość nie ma znaczenia ?
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Mullvad
  2. proton