Pomoc Reset zamiast restartu - odzyskanie danych

dmilosz

Passing Basics
Beginner
7 Grudzień 2013
11
1
3
74
QNAP
TS-109/209 Pro II
Ethernet
1 GbE
Witam,
Dostałem pomroczności jasnej i zamiast restartu serwera zresetowałem ustawienia.
Ale może od początku:
1. Serwer to TS-109 II Pro z wersją firmware 3.3.2 Build 0918T (czyli nie nowy).
2. Zresetowałem ustawienia serwera przy wykorzystaniu komendy z serwis web - Strona domowa >> Administracja systemu >> Zresetowanie ustawień. A chciałem zrestartować serwer.
3. Po kilku minutach zorientowałem się że serwer się nie restartuje tylko resetuje i wyłączyłem go przyciskiem z panelu głównego.
4. Serwer przeszedł do ustawień standardowych i mogę się do niego zalogować standardowym loginem.
5. Przejrzałem forum i po przeczytaniu że możliwe jest w przypadku założenia folderów tych samych nazwach możliwe jest odzyskanie danych chciałem to wykonać. Jednak okazało się że nie mam dostępu do dysku (komunikat z web file managera - Nie masz pozwolenia na dostęp do folderu(-ów) współdzielenia).
6. Spróbowałem założyć udział sieciowy ale otrzymałem komunikat brak dysku sieciowego.
7. Sprawdziłem w Strona domowa >> Zarządzanie dyskami >> Zarządzanie woluminem że dysk jest gotowy ale odmontowany.
8. Przeczytałem na forum że po zainicjowaniu dysku dane stracę na pewno postanowiłem ze zwrócę się o pomoc bo brakuje mi wiedzy.

Co zrobić żeby nie stracić danych (i może nie używać jeszcze r-studio) i podmontować dysk w konfiguracji poprzedniej.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję,
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. serwer się resetuje