Pomoc rtorrent ciągłe restarty

janus

Passing Basics
Beginner
27 Styczeń 2015
28
4
3
42
QNAP
TS-x39 Pro
Ethernet
null
Witam
Od kilku miesięcy mam problem z rutorrentem v3.7 nie chodzi on stabilnie, średnio raz na dobę restartuję qnapa aby rutorrent chodził w miarę stabilnie. Jak nie zrobię restartu to pojawia się komunikat "(warn) rtorrent: watchdog svc: monitorix is down. Relaunching..." i ogólnie z 1000-1500 restartów. Dodam, że qnap w domu ma dwa zadania udostępniam filmy i używam rutorrenta na jednym z prywatnych takerów. Pamiętam, że w jednym z moich pytań silas mówił że mój qnap jest już stary i może być problem z aktualizacjami z tego też tytułu od dawna nie aktualizowałem rutorenta nie wiem czy mam szukać aktualizacji czy jest jakieś inne lepsze rozwiązanie.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc


Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.6
Model serwera: QNAP TS-239 Pro II
 
Nie instalowałem, bo powiem szczerze obawiałem się że wcale nie będzie działać (kiedyś jak zainstalowałem nowszą wersję był problem a ja trochę laikiem w temacie jestem), druga rzecz to ona jest bodajże płatna, co mi wcale nie przeszkadza jeśli by dobrze to chodziło ale wiesz kupić coś i tego nie używać (bo jest taka możliwość) to taki średni mi się uśmiecha, no chyba że można na próbę coś ala trialową wersję ściągnąć :)
 
hm no nie planowałem tego, sprawa do przemyślenia, z ciekawości jak myślicie ile może być wart moje urządzenie? Druga rzecz czy jak bym do nowego urządzenie przełożył dysk to wszystko by przetrwało czy trzeba by od nowa to przerzucić
 
Druga rzecz czy jak bym do nowego urządzenie przełożył dysk to wszystko by przetrwało czy trzeba by od nowa to przerzucić
Tak. Przekładasz tylko dyski serwer wstaje i informuje Cię ze jest niezgodność firmware'u. I ze należy wgrać nowy. I to tyle. :)
 
hm no nie planowałem tego, sprawa do przemyślenia, z ciekawości jak myślicie ile może być wart moje urządzenie? Druga rzecz czy jak bym do nowego urządzenie przełożył dysk to wszystko by przetrwało czy trzeba by od nowa to przerzucić
Na dniach będę miał TS-251 2gb na sprzedaż muszę przekopiować dane. Rtorrent Pro śmiga aż miło :D