Wiedza rtorrent - dlaczego używanie etykiet w katalogach watch/download/complete jest przydatne?

Dyskusja w 'Stacja pobierania i QGet' rozpoczęta przez użytkownika Silas Mariusz, 21 Czerwiec 2018.

Ładowanie...
  1. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    22:07
    Oceny:
    +1 433 / 30 / -6
    Followers:
    23
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    Dotyczy: rtorrent [x86_64]

rtorrent_watch.

Często nowi użytkownicy serwerów QNAP, którzy instalują klienta torrentowego: rtorrent mają mieszane uczucia co do etykiet, które są wymuszane dla użytkownika tej paczki. Tak naprawdę etykiet tych w ogóle nie powinniśmy się bać. Etykiety ułatwiają zachować porządek w pobieranych i seedowanych torrentach a także inteligentnie je sortować.

Dla przykładu.
    Postanowiłem pobrać kilka filmów 4K, które na torrencie trackerowym podzielone są na różne podkategorie...
    - Real 4K
    - Nearly 4K
    - Fake 4K
    - Unconfirmed 4K

Fajnie byłoby umieścić pobrane filmy w odpowiednich kategoriach, tak aby później w przyszłości mieć jasność jaki to rodzaj materiału wideo 4K.
    Dlatego w katalogu watch utworzyłem kolejną etykietę 4k a w niej kolejno... real, nearly, fake i unconfirmed.

W odpowiednich etykietach umieściłem pliki torrent:
    - w fake, plik Suicide.Squad.2016.THEATRiCAL.CUT.MULTi.LECTOR.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.TrueHD.7.1.ATMOS...
    - w nearly plik Tomb.Raider.2018.MULTi.2160p.UHD.BluRay.REMUX.HDR.HEVC.TrueHD.ATMOS.7.1...

Pobieranie rozpoczęło się...
    rtorrent_download.

Jak to wygląda w praktyce?
    rtorrent_download_dir.
    Dzięki temu w katalogach w downloads i complete mam wybrane pliki w odpowiednich kategoriach i podkategoriach w których chciałem je umieścić.

• Zgadzam się! Zgadzam się! x 1
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.