Pomoc rTorrent i klient na Androidzie

Ster

Entry Technician
Q Associate
15 Maj 2014
55
6
8
Radom
ster.wradomiu.pl
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam, mam problem z konfiguracją klienta na androidzie by się łączył z rTorrent. Wpisuję w adres pełną ściężkę, tj. nazwa.myqnapcloud.com:6009/ui/rtorrent, loginy i hasła też. Mam problem z RPC, ponieważ plik action.php wyświetla false i nie bardzo wiem jak to zmienić (trzeba?). Proszę o pomoc. Próbowałem z Transdroid i Torrent Noise.
 
Witam,

Kolego dexter, czy udało Ci się rozwiązać tą kwestię. Mam z tym również problem, nie mogę się połączyć z rtorrent-em, próbowałem Transdroid-em oraz TorrentToise-em.

Parametry jakie ustawiam w programach poniżej:
- Torrent client: rTorrent,
- URL: https://xxx/myqnapcloud.com
- Port: 6008
- RPC path: /RPC2
- authentication - włączone i ustawione prawidłowo,
- załączony SSL,
- opcja "Trust all certificates" zaznaczona

Niestety przy takich parametrach nie mogę ustanowić połączenia.

Dodam, że port 6008 mam przekierowany poprzez upnp, do rtorrenta dostaję się z zewnątrz poprzez https://xxx/myqnapcloud.com:6008/ui/ bez problemu. Bez SSL też próbowałem się połączyć (port 6009 przekierowany) - nie nawiązałem połączenia.

Czy macie jakieś pomysły aby uzyskać to połączenie.
 
Dokładnie tak jak kolega pisał...
W Transdrone mam tak:

Nazwa: cośtamcośtam
Typ serwera: rTorrent
Nazwa hosta lub IP: moje.IP
Login: user
Hasło: pass

Następnie ustawienia zaawansowane:
Numer portu: 6009 lub 6008 (SSL)
SCGI mount point: /RPC2

I tyle
upload_2018-1-6_17-53-35.png upload_2018-1-6_17-54-11.png
 
Jak na razie działa, mam jednak jeszcze jedno pytanie. Stworzyłem dwa profile, jeden do sieci LAN, a drugi jako połączenie z zewnątrz. Jak mam włączony WiFi to profil dla LAN działa prawidłowo, zewnętrzny nie może się połączyć. Dlaczego tak jest, skoro poprzez WiFi też mam dostęp do internetu?
 
Jak na razie działa, mam jednak jeszcze jedno pytanie. Stworzyłem dwa profile, jeden do sieci LAN, a drugi jako połączenie z zewnątrz. Jak mam włączony WiFi to profil dla LAN działa prawidłowo, zewnętrzny nie może się połączyć. Dlaczego tak jest, skoro poprzez WiFi też mam dostęp do internetu?
A masz przekierowany port 6009 na routerze?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 
Ale 6009 jest używany dla połączenia bez SSL, a ja chcę łączyć się przez SSL. W konfiguracji profilu dla LAN mam zaznaczone, że ma się łączyć przez SSL.
 
Jak mam włączony WiFi to profil dla LAN działa prawidłowo, zewnętrzny nie może się połączyć.
Rozumiem, że będąc w lokalnym LAN'ie po WiFi chcesz się łączyć na router, w którym przekierowane są porty? To nie powinno nigdzie działać.
 
No takie połączenie mi działa, a chciałem się dowiedzieć dlaczego nie działa łączenie przez internet przy załączonym wifi, skoro przez wifi też mam internet.
 
Masz profil LAN który działa po LAN to po co używać profilu WAN skoro łączysz się z LAN. To że masz net po wifi to zapętlasz ruch. Chcesz z wewnątrz sieci dostawać się do tej samej sieci wychodząc przez net.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. transdroid