Pomoc rTorrent na TS-231

denem

Passing Basics
Beginner
23 Listopad 2018
27
1
3
39
QNAP
TS-x31
Ethernet
100 Mbps
Witam. Czy rTorrent działa na TS-231? I skąd go pobrać bo w AppCenter niestety go nie widzę :/

Firmware version: 4.3.6
Model name: QNAP TS-231
 
Jeśli nie potrzebujesz niczego więcej niz pobieranie danych to wystarczy Ci Transsmision lub QBittorrent.
Tak gadając to i Download Station mu wystarczy
:'(

rtorrent-Pro powstał po to, zeby dać maksimum!

To tak jak porównywać PainBrush (dzisiaj Microsoft Paint) z Photoshopem :)

A czy istnieje jakiś inny klient warty uwagi?
Zobacz czy Twoja platforma to armv7l.
- armv7l - ARM processors: TS-x28/x31P/x31P2/x41 and more...

Zaloguj się po SSH do serwera i wykonaj polecenie:
Bash:
uname -m
.
 
Tak gadając to i Download Station mu wystarczy
Akurat program do pobierania od Q, to jedna z tych aplikacji która nie powinna być instalowana z uwagi na jej jakość.

Mam czasem wrażenie że Q ma to bo na broszurce ładniej to wygląda, to tak jak w PhotoStation rozpoznawanie twarzy. Daliśmy bo wszyscy mają wiec i my napiszemy ze to mamy =].

To tak jak porównywać PainBrush (dzisiaj Microsoft Paint) z Photoshopem

Z Paint korzystam z często, z Photoshopa nigdy.
 
Dlatego tak świetnie się dogadujemy :)
Zapewne to właśnie to.

Możesz rozwinąć myśl? Zdarza mi się czasem skorzystać by pobrać coś z konkretnego URLa i raczej nie mam żadnych uwag co do jakości.

Pewnie że mogę. Miałem z nią trochę problemów takich jak ściąganie plików i dodawanie linków przez telefon. Problem wynikał z tego że zamknięte torenciornie miały gdzieś ten program. Jak również same linki torrent nie chciały mi się dodawać poprzez otworzenie torrenta przez zdalny program na androidzie.
Teraz program od Q może udawać inną ściągarkę i można mu ustawić że pobiera się przez Transsmision więc możliwe ze to by rozwiązało problem.
Zrezygnowałem z niej definitywnie jak nie mogłem/nie umiałem połączyć Radarr i Sonarr z tym narzędziem. Wtedy wpadł rTorrent mi w ręce i problemy znikły zarówno z połączeniem do torrentów z prywatnych trakerów, prędkością pobierania i połączeniem z programami zewnętrznymi.

Mam takie same zażalenia do PhotoStation, ale w tym wypadku nie mam alternatywy.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. nie pobiera torrentów