Pomoc rTorrent nie rozpoczyna pobierania inicjowanego przez sonarr

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

ziouosan

Entry Technician
Q Associate
22 Sierpień 2017
35
4
8
24
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
1 GbE
Hej
od tygodnia zadania inicjowane przez sonarr nie rozpoczynają się pobierać w rTorrent. Z widoku rTorrent wygląda to tak:

upload_2021-2-5_10-53-51.png


czyli ciąg z końcówką meta i koniec.

wersja sonarr: 2.0.0.5344
wersja rtorrent: 0.9.8-B000

Jakiś hint ? Sonarr w teście łączności widzi zarówno indexery i download clienta.
 
Nie ważne, ze część działa a część nie. W moim odczuciu nie ma nawet meta danych przez co nie rozpoczyna pobierania. Pytanie jak znajdziesz go sobie ręcznie i dodasz do rTorrent czy rozpocznie pobieranie? Czy będzie ta sama informacja? W radar/sonar gdzieś się ustawiało by nie pobierać Torrentów bez żadnego aktywnego użytkownika.
 
Nie ważne, ze część działa a część nie. W moim odczuciu nie ma nawet meta danych przez co nie rozpoczyna pobierania. Pytanie jak znajdziesz go sobie ręcznie i dodasz do rTorrent czy rozpocznie pobieranie? Czy będzie ta sama informacja? W radar/sonar gdzieś się ustawiało by nie pobierać Torrentów bez żadnego aktywnego użytkownika.
A to zrobiłeś?
 
Mi chodziło o to czy autor wątka zrobił to co za proponowałeś. Czyli dodał plik ręcznie do rTorrent i czy ściąga normalnie. Ja przeszedłem na usenet.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. sonarr
  2. sonar
  3. radar