Pomoc rtorrent po przeniesieniu plików zaczyna ściagać ponownie..

bpx03

Entry Technician
Q Associate
5 Lipiec 2013
56
9
58
41
Manchester
QNAP
TS-x69L
Ethernet
1 GbE
Hello,
Gdy już sobie myślałem że nic dziwnego mnie spotkać nie może (bo przecież już dość nerwów Silasowi zjadłem) postanowiłem oddać sie przyjemności pobierania torentów. Tym razem postanowiłem ze będę starał się utrzymywać porządek w katalogu download i stworzę katalogi dla filmów, rzeczy do nauki etc...

Problem w tym że wszystko domyślnie ląduje w katalogu /share/Download/rtorrent/downloads/completed czy jakos tak. W tym katalogu porobilem sobie symlinki do innego miejsca na dysku, Ściagnał mi sie torrent, kliknąłem prawy, zapisz do i wybrałem katalog z tego symlinka, zaznaczyłem opcje mova data oraz fast resume.

rtorrent nie wział chyba na poważnie mojej prośby i postanowił że chyba lepiej mi będzie z dwoma kopiami.. Pierwsza przeniósł gdzie chciałem, a druga sobie pobrał żeby była w katalogu głównym..

Jakiś pomysł? :)

Dodam tylko że wczoraj mi to samo zrobił z kilkoma innymi plikami....
 
A po co robić symlinki w inne miejsce? Bo chyba nie na drugi dysk?
Generalnie jak już wcześniej wspominałem ten build nie wyszedł z fazy Beta. Zawiera nowszą wersje PHP niż poprzedni, która okazała się produkować wiele problemów i to właśnie w operacjach na plikach. https://forum.qnap.net.pl/threads/3768/

Jakiś pomysł?
Muszę przekompilować PHP oraz heh... cały kompilator. Uhm...