Pomoc rTorrent Pro - czy instaluje się inaczej niż rTorrent free?

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

SushiMan

Entry Technician
Q Associate
5 Kwiecień 2016
55
20
8
Warszawa
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Wpadłem ostatnio na pomysł wsparcia pracy @Silas Mariusz i zakupiłem rTorrent-Pro.
Instalowałem go kilka razy, ale niestety nie działa i teraz mam pytanie: czy rTorrent Pro instaluje się inaczej niż poprzednie wersje free?
Pytam bo po zainstalowaniu rTorrent Pro nie widzę użytkownika rtorrent, mimo, że widzę w logu:
(warn) rtorrent: Default username and password rtorrent:admin has been set for user interface. For safety, please change default login credentials.
Instalowałem na użytkowniku z uprawnieniami administratora, ale nie administratorze...

W logu znalazłem również taki wpis:
(warn) rtorrent: There is no account set for FloodUI. For safety, please go to FloodUI and setup new login credentials.
oraz
(err!) rtorrent: Download share not found or not ready. For legacy devices with Q prefixed mounts such as TS-509 or TS-809, create new share folder 'Download' and point it to defaults 'Qdownload' share.

Oczywiście po kliknięciu ikony na pulpicie strona konfiguracji rTorrent-Pro nie otwiera się...

Firmware version: 4.3.5 Build 20181013
Model name: QNAP TS-853A
rT Pro version: rtorrent_0.9.6-1017-181017_x86_64
 
Instalowałem na użytkowniku z uprawnieniami administratora, ale nie administratorze..
Błąd Jak się okazuje na Qnapie może mieć to znaczenie. Na S nie ma to znaczenia.

Zainstalowałem na koncie administratora i efekt jest ten sam.

A czy masz udział sieciowy Download? Czy są włączone funkcje multimedialne w serwerze?

Hmmm... No cóż - tak, nie.
 
Mariusz, działa bardzo ładnie. Co prawda, po podrzuceniu do katalogu session starej zawartości, zgubił mi ścieżki połowy z ponad 700 torków, ale ta druga połowa działa pięknie. Teraz badam czemu tej pierwszej połowy nie załadował mi poprawnie... Od razu zaznaczę, że były to zarówno w pełni pobrane torki jak i te pobrane częściowo.

Temat uważam za rozwiązany.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.