Pomoc rtorrent ustawienia lącza w programie

ZenobiuszFoobar

Passing Basics
Beginner
3 Luty 2017
3
1
3
41
Stolyca
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam, mam problem z rtorrentem (najnowsza kompilacja z maja), mianowicie nie jestem w stanie poprawnie ustawic uploadu danych do prywatnego trackera.
We wczesniejszych wersjach nie bylo z tym problemu - o ile dobrze pamietam nawet nie modyfikowalem konfiguracji, download byl poprawnie zapinany na 8 MB/s to upload wynosil mniej wiecej 500kb/s po aktualizacji firmware'u do najnowszej wersji, a takze rtorrenta, max co wyciagam to jakies 200kb/s.
Porty mam odblokowane, moze za wysoka pula, chociaz na tym samym porcie na Windows nie bylo problemow. Zerknijcie prosze na ustawienia - attinable rate na laczu jest na maxa bo tlumienie = 0 (rzut piorkiem do cetrali) lacze VDSL 80/10 trzyma parametry.

upload_2017-5-9_21-54-5.png




upload_2017-5-9_21-56-5.png


Jesli czegos brakuje dajcie znac, moze router juz nie wyrabia, moze moim problemem jest to ze mam otwarty tylko jeden port, zamiast puli?
Sprawdzam wszystko i powoli nie mam juz pojecia, a na winde przesiasc sie nie chce.

Wersja oprogramowania Firmware:4.3.3 Build 20170413 official
Model serwera: QNAP TS-453A
 
A w harmonogramie nie masz żadnych limitów?
Harmonogram wylaczaony - tutaj musi być problem w samej ilości slotow, albo z QNAP'em (systemem) samym w sobie, cos powoduje ze upload jest przycinany, wszystko co moglo by go przycinac jest wylaczone, może ustawienia pamięci dla otwartych polaczen. Dodam ze net gigabitowy wszystkie 4 ethernety wpięte do gigabitowego switcha i wychodzą na gigabitowy router.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. upload rtorrent