Pomoc RtRorrent + Libreelec

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

witek666

Nowy użytkownik
Noobie
15 Luty 2021
5
1
3
40
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Czy jest szansa Rtorrent PRO uruchomić na PC z systemem Libreelec, Rtorrent jest na tym systemie z dodatku thoradia/thoradia . Jeśli jest możliwość to jestem zainteresowany kupnem, jeśli nie to też jestem chętny do przetestowania. Jeśli nie da się to na jakiego QNAP zbierać lub inny NAS, choć szkoda mojego kompa z 8 dyskami paręnaście TB . Liczę, że uda sie odpalić lub pomóc w przyszłosci odpalić Rtorrent PRO na libreelec wersja linux.
 
Szkoda, myślałem jak jest rtorrent na libreelec to wasz zadział lub po pewnej modyfikacji. Na jakiego QNAP zbierać pod wasz rtorrent pro.?

Możecię pokierować mnie gdzie tu na forum znajdę poradnik początkującego pod rtorrent. Gdyż mam zainstalowany rtorrent na libreelec i jakoś przez web nie mogę z nim się połączyć choć przez putty widzę że uruchomiony. Jakiś webui czy GUI poleci cię pod Windows żeby sterować rtorrent i konfigurować.?

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
 
celuj minimum w TS-253D i 8GB RAM

tu poruszamy tylko build Silasa - cała reszta , no cóż.
mam zainstalowany rtorrent na libreelec i jakoś przez web nie mogę z nim się połączyć choć przez PuTTY widzę że uruchomiony.
ale że co ? masz odpalonego klienta rtorrent, ale nie masz GUi jak ruTorrent ? Install ruTorrent + Plex on a headless Ubuntu Server 16.04 (Part 1)
Wiesz co wpisuje w przeglądarce adres ip libreelec plus port rtorrent i nic, chyba działa rtorrent to okno z putty. Jakaś rada ?? Pomocna dłoń.
upload_2021-2-16_13-43-30.png
 
Dzięki za poradnik i pokierowanie, myślałem, że to trochę łatwiejsze niż Transmision. Dobra biorę się za grzebanie, bo większość komend nie działa z poradnika twojego na Libreelec, ale poszukam pomocy na forum Libreelec. Dzięki jeszcze raz i rozważę w przyszłości zakup QNAP. Dzięki za pomoc i na kierowanie.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. HTTPRPC
  2. rtrorrent