Pomoc Serwer DLNA dla muzyki ze wsparciem dla plików audio z arkuszem .CUE

PeterMac

Entry Technician
Q Associate
13 Czerwiec 2018
62
4
8
41
QNAP
TS-x31
Ethernet
1 GbE
Mam pytanie czy istnieje mozliwość aby Qnap udostępniał pliki muzyczne w serwerze DLNA z mozliwością odczytu plików audio z formatu CUE+FLAC,APE itp dla urządzeń które nie potrafią czytać takiej zawartości.

Czyli chodzi mi o to ze udostępniam folder muzyczny ktory zawiera plik CUE z jednym duzym plikiem muzycznym FLAC i Qnap go udostępnia po DLNA w taki sposób aby np. inne urządzenie które tego formatu (nie odczytuje CUE poprawnie) nie obsluguje go odczytało.

Np. na teraz jak udostępniam coś takiego dla PS4 Pro to ona odczytuje wprawdzie listę utworów audio z pliku CUE, ale zawsze i tak gra od pierwszej piosenki, dzieje sie tak na wszystkich urządzeniach.
 
No wlasnie nie potrafi, tak samo jak PLEX tez nie potrafi, a jest masa postów ludzi od paru lat zeby wprowadzili obslugę CUE do FLAC i nic nie robią z tym.
FLAC files with CUE?

Pisałem do supportu Qnapa zeby to dodano to powiedziano mi ze moją prośbę dodano aby każda aplikacja wraz z DLNA ten format obsługiwała. Zobaczy co z tego wyjdzie.
Gdyby to wprowadzono to byloby to mistrzostwo świata.

btw.
przy okazji zglosilem bug w Music Station problem z odtwarzaniem CUE+FLAC dla urządzenia odtwarzacza sieciowego, działa tylko w samym Music Station a juz na odtwarzaczu sieciowmy nie, o dziwo CUE+APE działa tu i tu.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. serwer muzyki