Pomoc Serwer tomcat konfiguracja pod kilka aplikacji jsp...

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika Java, 3 Czerwiec 2018.

Ładowanie...
  1. Java

Java Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Łódź
    Local Time:
    11:09
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x35
    Ethernet:
    100 Mbps
    TS-x35 100 Mbps
    Witam

Siedzę już nad tym jakiś czas i nie mogę sobie poradzić z problem konfiguracji tomcata tak aby kilka stron jednoczenie bylo obslugiwanych.

Moja konfiguracja domeny jest taka mojadomena.com i na hostingu ustawilem 2 subdomeny z przekierowaniem typu A na ip ktore przypisane jest do Qnapa.
    Więc posiadam
    test.mojadomena.com na ip :mojeIP
    app.mojadomena.com na ip :mojeIP

tomcat zainstalowany i dzialajacy edytowalem plik server.xml zmieniając port nasluchu na 80 i dodajac linijke<Context... jak to w poście:
    Rozwiązany - Serwer tomcat konfiguracja

Natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurować plików pod 2 aplikacje webowe w jsp

Uzywając managera tomcata zaladowalem obie aplikacje pliki WAR na serwer i mam do nich dostep przez katalog czyli:

mojadomena.com/App
    mojadomena.com/Test

natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurowac tomcata aby wyświetlal strony przez url subdomeny
    test.mojadomena.com a nie przez katalog mojadomena.com/Test

Jaką zawartość powinny zawierać pliki konfiguracyjne tomcata server.xml, apache.cong httpd.cong czy hosts?
    Przeszukałem sieć jak i to forum w temacie virtualhostow lecz chyba cos zrobilem niewlaściwie.

Poproszę o rade od czego zacząć i co powinno być a czego nie w server.xml na początku.

Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
    Model serwera: QNAP XX-XXX