Pomoc Serwer tomcat konfiguracja pod kilka aplikacji jsp...

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika Java, 3 Czerwiec 2018.

Ładowanie...
  1. Java

Java Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Łódź
    Local Time:
    11:15
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-x35
    Ethernet:
    100 Mbps
    TS-x35 100 Mbps
    Witam

Siedzę już nad tym jakiś czas i nie mogę sobie poradzić z problem konfiguracji tomcata tak aby kilka stron jednoczenie bylo obslugiwanych.

Moja konfiguracja domeny jest taka mojadomena.com i na hostingu ustawilem 2 subdomeny z przekierowaniem typu A na ip ktore przypisane jest do Qnapa.
    Więc posiadam
    test.mojadomena.com na ip :mojeIP
    app.mojadomena.com na ip :mojeIP

tomcat zainstalowany i dzialajacy edytowalem plik server.xml zmieniając port nasluchu na 80 i dodajac linijke<Context... jak to w poście:
    Rozwiązany - Serwer tomcat konfiguracja

Natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurować plików pod 2 aplikacje webowe w jsp

Uzywając managera tomcata zaladowalem obie aplikacje pliki WAR na serwer i mam do nich dostep przez katalog czyli:

mojadomena.com/App
    mojadomena.com/Test

natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurowac tomcata aby wyświetlal strony przez url subdomeny
    test.mojadomena.com a nie przez katalog mojadomena.com/Test

Jaką zawartość powinny zawierać pliki konfiguracyjne tomcata server.xml, apache.cong httpd.cong czy hosts?
    Przeszukałem sieć jak i to forum w temacie virtualhostow lecz chyba cos zrobilem niewlaściwie.

Poproszę o rade od czego zacząć i co powinno być a czego nie w server.xml na początku.

Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
    Model serwera: QNAP XX-XXX

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.