Pomoc Serwer tomcat konfiguracja pod kilka aplikacji jsp...

Java

Passing Basics
Beginner
24 Sierpień 2017
27
1
3
45
Łódź
QNAP
TS-x53B
Ethernet
100 Mbps
Witam

Siedzę już nad tym jakiś czas i nie mogę sobie poradzić z problem konfiguracji tomcata tak aby kilka stron jednoczenie bylo obslugiwanych.

Moja konfiguracja domeny jest taka mojadomena.com i na hostingu ustawilem 2 subdomeny z przekierowaniem typu A na ip ktore przypisane jest do Qnapa.
Więc posiadam
test.mojadomena.com na ip :mojeIP
app.mojadomena.com na ip :mojeIP

tomcat zainstalowany i dzialajacy edytowalem plik server.xml zmieniając port nasluchu na 80 i dodajac linijke<Context... jak to w poście:
Rozwiązany - Serwer tomcat konfiguracja

Natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurować plików pod 2 aplikacje webowe w jsp

Uzywając managera tomcata zaladowalem obie aplikacje pliki WAR na serwer i mam do nich dostep przez katalog czyli:

mojadomena.com/App
mojadomena.com/Test

natomiast nie potrafię prawidłowo skonfigurowac tomcata aby wyświetlal strony przez url subdomeny
test.mojadomena.com a nie przez katalog mojadomena.com/Test

Jaką zawartość powinny zawierać pliki konfiguracyjne tomcata server.xml, apache.cong httpd.cong czy hosts?
Przeszukałem sieć jak i to forum w temacie virtualhostow lecz chyba cos zrobilem niewlaściwie.

Poproszę o rade od czego zacząć i co powinno być a czego nie w server.xml na początku.

Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP XX-XXX