Pomoc Skasowałem pule :/

tujek

Nowy użytkownik
Noobie
5 Styczeń 2017
6
2
3
42
Toruń
www.torun.ap.gov.pl
QNAP
QuTS hero x86_64
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam
Niechcący skasowałem jedna z pul na qnap... dane oczywiście niedostępne. Na razie nic nie robiłem, bo boje się uszkdzenia danych. Serwer nie restartowany. Czy jest jakis sposób na odzysk tych danych? Pomocy :(
Połączono posty:

digitalizacja1
teraz wygląda to tak, na tej puli było 5 TB danych...
Połączono posty:

pula2.png
 
No wi c pełna wersja też nic nie dała, kasy coś oddać nie chcą, więc nie kupujcie pełnej w nadziei że coś to pomoże. Zapłaciłem dodatkowo 99,50$ ich obsłudze technicznej, żeby po pół godziny pracy zdalnej i dwóch czekania usłyszeć, że no niestety ich program nie da rady... I że kasy za konsultacje nie oddają, a program mogę zatrzymać przecież bo jest dobry... Drugi dzień czekam na oddanie kasy ale przestali się odzywać nagle... Mimo gwarancji 30 dniowego czasu na zwrot kasy.
Dane odzyskałem kosztującym 1/10 ceny tego dmde i to zachowując strukturę danych i nazwy plików :).
 
DMDE jest absurdaknie tanie... 20 euro zapłaciłem i wszystko odzyskałem! Fakt, trzeba było dyski wytargać z serwera i obrazy orobić ale poszło. Za to z EaseUS Data Recovery Wizard mam niezła przeprawę... Nieopatrznie zaufałem reklamie na stronie, że w razie nie powodzenia zwracają kasę i nieźle wtopiłem (wiem moja wina)... Stwierdzilem, że jak tak jest super kupię wersje dożywotnią... Nic nie odzyskał... pomyślałem, że poproszę o pomoc ich inżynierów. Połączyli się zdalnie za drobne 99,50$... Poklikał jeden, poklikał drugi i orzekli, że nic z tego... ich program sobie z tematem nie poradzi i papa... Od tygodnia odmawiają zwrotu kasy, pisząc że przecież mi się przyda, albo oferując np dziś, że wersje dożywotnią zamienią mi na dożywotnią... granda jakaś...
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. odzysk danych
  2. odzysk