Pomoc Skelp(y) z częściami?

soober

Nowy użytkownik
Noobie
2 Styczeń 2013
7
0
1
Witam,

Od razu z tego miejsc chcę się przywitać i powitać jako nowy użytkownik forum. :)

Wracając do tematu czy zna ktoś jakieś sprawdzone sklepy? aukcje? jakiekolwiek miejsca gdzie można kupić części do Qnap-ów? począwszy od śrubek do dysków poprzez kieszenie na dyski zasilacze itp? Mam jeden model w którym potrzebuje wymienić zasilacz którego nigdzie nie mogę znaleźć (chyba oprócz sklepu online qnapa mieszczącego sie w US&A co jeśli chodzi o mnie automatycznie go dyskwalifikuje), nie dostępny nigdzie...

Z góry dzięki za odpowiedź!

(Jeśli temat się powtarza proszę adminów o usunięcie ale nie mogłem znaleźć nic na ten temat na forum..)
 
Witam,
Jaki typ zasilacza jest w Twoim urządzeniu ?
Pozdrawiam
 
Z tego co widzę to FSP220-60LE to zwykły zasilacz w formacie Flex. Więc kupując inny w w/w formacie powinien pasować. Różnica jedynie może być w tylnym mocowaniu do obudowy.
 
Dzięki wielkie za informacje. A skąd(oprócz serwisowej dystrybucji) można zakupić kieszenie na dyski np.? bo w serwisie wołaja sobie ok 90pln za jedna ja potrzebuje 4ech wiec cena rośnie..
 
Zamówiłem już w serwisie nigidze indziej nie mogłem nic znaleźć ni u nas w sklepach ni zagranica.. okazało się że ceny dla tzw. klienta biznesowego są niższe czyli 50PLN+vat a dla człowieka przeciętnego 75PLN+vat :) zasilacz natomiast znalazłem na ebay-u z przesyłką z UK http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... AQ:GB:1123 wyjdzie ok 240PLN+ zabawa poźniej z kabelkami zeby go dostosować do drugiego wyjscia 20pinowego do podpieca dysków.
 
Zasilacz ten w Polsce kosztuje 200 zł brutto.
 
Byłbym wdzięczny za jakiś link do sklepu gdzie mogę go zakupić. :)
 
W pliku masz zdjęcia tego zasilacza. Zwróć uwagę na montaż gniazda zasilającego. Cena 200 zł
 

Załączniki

  • zasialcz.pdf
    601,3 KB · Wyświetleń: 70
  • Wow
Reakcje: Silas Mariusz

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. UPS fortron