Pomoc Sklep prestshop

zeusrulez

Entry Technician
Q Associate
6 Marzec 2016
86
15
8
39
Dublin
QNAP
TS-x70
Ethernet
1 GbE
Witam Forumowiczów,

Czy ktoś starał się postawić prestashop na qnapie z sukcesem ?
Jeśli tak miałbym parę pytań,bo rwie włosy już z głowy...

Wersja oprogramowania Firmware:4.3.6.0867
Model serwera: QNAP TS-470
 
Siemasz Spooky,
Dziękuje za zainteresowanie.
W tym momencie walczę aby wejść na panel administratora i za nic w Świecie mi się to nie udaje.
Wyrzuciłem katalog install którego poszukałem w share/CACHEDEV3_DATA/.qpkg/QPrestaShop zgodnie z tym co mówi manual
Dalej zmieniłem nazwę katalogu admin tak jak poleca również manual
Bardzo zastanawia mnie to dlaczego mam (a raczej miałem) w dwóch miejscach katalog admin oraz install.
Drugie miejsce gdzie znajdowały sie ww katalogi to share/CACHEDEV3_DATA/.qpkg/.installation
Generalnie po wpisaniu domeny sklep rusza ale juz po wpisaniu domeny/adminblablabla widzę tylko białą, pustą stronę :s;(
 
Nie jestem co prawda specem od presta, ale zacznij od sprawdzenia czy adres domena/index.php/adminblablabla działa. Jeśli zadziała to dalej sprawdziłbym czy masz włączony mod_rewrite w konfiguracji PHPa.
 
Czyli jednak dostajesz zwrotkę w postaci strony sklepu co sugeruje, że problem leży raczej po stronie sklepu a nie samego serwera.
Spróbuj włączyć debug mode w pliku config/defines.inc.php, czyli linię
Kod:
define('_PS_MODE_DEV_', false);
zamień na
Kod:
define('_PS_MODE_DEV_', true);
 
Z tego co widzę, QPrestaShop zatrzymało się na wersji 1.7.3, wiec pozostaje jedynie poszukać Qapache z PHP w wersji 7.1.
Jak masz zasoby po postaw wirtualkę lub kontener, uniezależnisz się od twórców poszczególnych addon'ów.
 
  • Lubię to
Reakcje: zeusrulez

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. prestashop