Squeezebox Touch + TS-212

zoltar77

Passing Basics
Beginner
24 Kwiecień 2012
20
1
3
Gdynia
QNAP
Ethernet
null
Już jedzie do mnie nowiutki Squeezebox Touch. Czy ktoś w Was może podrzucić instrukcję jak to pożenić z TS-212? Szukam na qnap.com, ale coś dzisiaj strona kuleje, linki ze starych postów też nieaktualne. Fajnie jakby była instrukcja z krok po kroku z obrazkami. Dodatkowe pytanie: czy moja kolekcja muzyczna może być na jakimkolwiek udziale sieciowym (obecnie mam na stworzonym udziale pt. Muzyka), czy będę musial przenieść do Multimedia? Pozdrawiam.
 
Instrukcja jest raczej zbędna. Instalujesz na Qnapie Logitech Media Server ( posiada polską wersję) i w nim odpalasz przeszukiwanie zbiorów.Oczywiście najlepiej przerzucić zbiory muzyczne na Qnapa.Posiadasz wtedy muzyczkę 24 godz/dobę.Udział sieciowy oczywiście możesz też skojarzyć z Squeezebox .Moj TS-239 II Pro zaindeksował 700 GB muzyki w około 8 minut , także jak dla mnie bajka.Gdyby nie dosyć wygórowana cena za ST , to wyposażył bym każdy pokój w domu w to cudeńko.Jeden z najlepszych moich zakupów w ostatnich latach.
 
Ja wlasnie Toucha bede kupowal do innego pokoju niebawem. Narazie mam tylko starszego Classica. Rowniez uwarzam, ze sprzet cudo. Dla mnie jeden z najlepszych zakupow w historii wszystkich moich skrzynek. A z Qnapem "gada" bajkowo. Najmniejszych problemow. Racje ma zuro, ze tylko cena troche zaporowa.
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Ok - działa. Tylko zauważyłem, że teraz Qunap działa cały czas i się nie wyłącza zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem zasilania. Czy można tak zrobić aby w dalszym ciągu działał harmonogram zasilania i qnap się wyaczył o zaprogramowanej godzinie?