SqueezeboxServer 7.4 (Squeezecenter) juz dostepny!

z-ka

Moderator
Contributor
5 Luty 2009
284
16
18
QNAP
TS-x53Be
Ethernet
1 GbE
Dzisiaj miala miejsce premiera nowej wersji Squeezecenter (teraz nazwana SqueezeboxServer) oznaczona numerem 7.4. Nowosci jest pewnie sporo, ale niestety posiadacze Qnapow na bazie Intela (a do takich sie zaliczam) nie beda jeszcze mogli sie nacieszyc nowa wersja aplikacji, poniewaz SSOTS niestety jej jeszcze nie wspiera. Z forum (angielskiego) wynika, ze na wersje SSOTS obslugujaca Squeezecenter (SqueezeboxServer) trzeba jeszcze chwile poczekac. Nowy soft jest do pobrania stad http://www.mysqueezebox.com/download
Sporym zmianom ulegla rowniez witryna squeezenetwork.com
Teraz po wpisaniu powyzszego adresu bedziemy przekierowani na strone http://www.mysqueezebox.com ,gdzie bedziemy mogli sie zalogowac do naszego profilu, ktory uzyskal nowa szate graficzna. Czy jest to zmiana na lepsze? Pierwsze wrazenie raczej negatywne. Znowu sie trzeba przyzwyczajac do nowego layoutu. Ale wiadomo - wszystko jest kwestia gustu.
Pozdrawiam

EDIT:
Okazuje sie, ze spolszczeniu ulegl interfejs SqueezeNetwork, ale po pobieznym przejrzeniu dochodze do wniosku, ze bylo to robione jakims translatorem sieciowym;-) .. Zreszta zalogujcie sie i zobaczcie sami.
 
"ale niestety posiadacze Qnapow na bazie Intela (a do takich sie zaliczam) nie beda jeszcze mogli sie nacieszyc nowa wersja aplikacji, poniewaz SSOTS niestety jej jeszcze nie wspiera. "

O co tu chodzi ? Może dlatego nie widzi pliku do wgrania ??
 
asik305 napisał:
"ale niestety posiadacze Qnapow na bazie Intela (a do takich sie zaliczam) nie beda jeszcze mogli sie nacieszyc nowa wersja aplikacji, poniewaz SSOTS niestety jej jeszcze nie wspiera. "

O co tu chodzi ? Może dlatego nie widzi pliku do wgrania ??


Z tym intelem to chodzi o to, ze wszystko bylo w porzadku, do momentu kiedy ukazala sie wersja Squeezecenter 7.4. SSOTS w wersji wczesniejszej czyli 3.18 nie chciala z tym dzialac i wszystko wygladalo tak jak wlasnie opisales swoj problem. SSOTS w nowej aktualnej wersji juz nie ma tego problemu, stad to co piszesz jest bardzo dziwne, bo w przypadku poprzednich wersji takie zachowanie bylo uzasadnione. Teraz po aktualizacji juz nie. Napisz moze na angielskim forum, byc moze ktos mial rowniez podobny problem.
 
Panowie,

Spotkaliście się takim problemem jak w zrzutach.
Chodzi o to, że po instalacji paczki QPKG 'SSOTS_4-1_7-4-0' niby jest wszytko ok - jest Enable/Włączona, ale
po przejściu na stronę glówną - port 9099 mamy zrzut nr 1.
Tak sie dzieje na TS-109.
U mnie na TS-119 jest wszystko ok - pracuje w/w wersja SSOTS + Squeezebox 7.4.0-28672

Pozdrawiam
 

Załączniki

  • ssots_1.png
    ssots_1.png
    32,9 KB · Wyświetleń: 466
  • ssots_2.png
    ssots_2.png
    17,2 KB · Wyświetleń: 460
Wyłączyłem i usunąłem SSOTS 3.18.
Przeinstalowałem system QNAPa TS-109 oczywiście ten sam co poprzednio ,najnowszy soft - TS-109_3.1.0_Build0708.img
Restart.
Pobrałem przez QNAPA - QPKG najnowszą paczkę SSOTS_4.8_arm-x09.zip
Wgrałem ją wstała ,restarty itd
I nie widzę strony SSOT w przeglądarce ??? ;-)

Zwróciłem uwagę, ze są różnice w logach na QNAPie podam dwa ,pierwszy stara wersja która wstaje i jest widoczna bez problemu :
SSOTS 3.18 has been installed in/share/HDA_DATA/SSOTS
i druga nowa której nie widzę :
SSOTS 4.8 has been stalled in/share/HDA_DATA/.qpkg/SSOTS

Co mam zrobić ,aby zobaczyć SSOTS 4.8 w przeglądarce ???