Squeezecenter i brak webinterface

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika z-ka, 11 Czerwiec 2009.

Ładowanie...
  1. z-ka

z-ka Moderator Contributor

Local Time:
    03:12
    Oceny:
    +19 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE
    Qnap TS-119. QPKG sie pieknie zainstalowalo. SCOTS rowniez (3.17). Squeezecenter rowniez. Tak przynajmniej mowil log (najpierw byla wersja Squeezecenter 7.3.2-noCPAN - nie wiem za bardzo co to takiego, ale do tej wersji mnie bezposrednio skierowal Qnap.)
    I teraz wyjasnienie gdzie problem. Mianowicie nie uruchamia sie webinterface squeezecneter. Wklajam log moze jakis linuksowiec ulituje sie nade mna i pomoze to naprawic:

Pozdrowienia

2. z-ka

z-ka Moderator Contributor

Local Time:
    03:12
    Oceny:
    +19 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE
    OK. Znalazlem rozwiazanie. Wpisuje bo byc moze ktos rowniez bedzie mial ten sam problem. U mnie to pomoglo i Squeezecenter zaczal dzialac tak jak nalezy.

Problem lezal w wersji SSOTS. Najnowsza 3.17 ma jakis bug, ktory mozna naprawic tym dzialaniem. Cytat ze strony tworcy SSOTS:

U mnie pomoglo wykonanie tylko drugiego punktu. Za pomoca telnetu oczywiscie.
    Pozdrawiam

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.