Download [Stable] QTS 4.0.3 Build0912 | ARM & x86

No changelog yet. But as far as I know it will be officially announced next monday.

Brak informacji o zmianach. Ale z tego co wiem, build ten zostanie oficjalnie ogłoszony w poniedziałek.
 
Ma imagemagica czy zapomniałeś napisać o zapotrzebowaniu?
 
um a jakieś CRC/MD5 ?
Lubie sprawdzić coś co może mi potencjalnie roz.....ić dane.

Oficjalnie obraz przychodzi w ZIPie, który jakoś informuje czy to co pobrałem jest nieuszkodzone ;/
 
Czy ten software dam radę zainstalować na modelu TS 209 PRO? Pozdrawiam!
 
Release Note - ChangeLog
Release note for x86 NAS 4.0.3 (exclude x79, x79U, x70U)

Enhancement
- App Center GUI minor enhancement.
- User/group/share creation wizards are simplified.
- AFP component is upgraded.
- [TS-269] Smart FAN enhancement for TS-269 series.
- [TS-x69] Updated the TS-x69 Pro/L BIOS. So, the fan does not operate at a high speed as the NAS boots up.

Major Bug Fixes:
- [File Station] The access right settings for guest users could not be applied successfully.
- [File Station] If a shared subfolder name contains a blank space, the folder cannot be accessed via URL Sharing.
- [File Station] Non-admin users could add transcoding task for some media types.
- [File Station] If the parent folder name contains '&' character, the compressed file for multiple-file download could become 0 byte.
- [File Station] Drag-n-drop a zip file less than 100KB from computer desktop would fail.
- [Backup Station] Rsync backup wizard could not display the folder if the remote server's folder name contains "global" string.
- [Backup Station] If the job name already exisits in either NAS to NAS or Rsync backup, the newly added task would not function.
- [System] RAID volume creation might fail if using certain SSDs or 4TB drives.
- [System] The web administration could be accessed via port 58080.
- [Notification] The builtin Outlook.com and Hotmail services are now removed.
- [Download Station] Certain RSS feed provider could not be supported.
 
Witam
moi drodzy Linki nie dzialaja juz niestety. Czy istnieje mozliwosc ich naprawienia?
proszę o podpowiedz które firmware do mnie TS-459 czy TS-459U
moj serwer to TS-459 Pro II
 
Mariusz które firmware do mnie?
TS-459 czy TS-459U
moj serwer to TS-459 Pro II
 
rackowa to znaczy jaka? :)
 
Z tą wersją o ile ktoś się jeszcze nie przesiadł to bym radził się wstrzymać na TS-x69. Nie wiem jakie macie co do niej odczucia ale u mnie od momentu instalacji jest problem z XBMC. Jeśli tylko jest włączony (i nic nie robi, po prostu wisi główny ekran) to zapycha procek i laguje. Niestety powoduje to występowanie komunikatu o przegrzewaniu się procka i najgorszy w tym jest fakt, że wentylator nie reaguje żeby z tym powalczyć. Jestem pewien, że w 4.0.2 i wcześniejszych nie było tkiego problemu.
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. TS-459Pro