Pomoc Stacja dokująca zanika po jakimś czasie. Dlaczego?

voxcko

Nowy użytkownik
Noobie
18 Wrzesień 2020
7
1
3
48
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Mam stację dokującą Fideco
Link: https://www.amazon.de/gp/product/B08291CB6J/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o04_s00?ie=UTF8&psc=1
do której mam podłaczone 2xWD Red. Wszystko podpiete do portu USB w TS-453Be. Wszystko jest dobrze mniej wiecej przez dwa dni. Po tym czasie obydwa dyski mimo, że są podlaczone kompletnie znikaja z webpanelu QTS. Kiedy wylacze stacje dokujaca i wlacze ja z powrotem dyski ponownie staja sie widoczne. Jakis pomysł czym to moze byc spowodowane?
Pozdrawiam
 
Powodow moze byc duzo, odpowiem klasycznie. Czy twoje urzadzenie jest na liscie kompatybilnosci z Qnapem?
Pewnie nie, wiec zamiast kupowac chinska stacje dokujaca, trzeba bylo kupic modul rozszerzajacy dyski QNAPA.
Mam podobnie ale z UPS. Po odłączeniu od USB i ponownym połączeniu znów przez jakiś czas działa. Może ktoś wie dlaczego tak się dzieje.
j/w
 
Powodow moze byc duzo, odpowiem klasycznie. Czy twoje urzadzenie jest na liscie kompatybilnosci z Qnapem?
Pewnie nie, wiec zamiast kupowac chinska stacje dokujaca, trzeba bylo kupic modul rozszerzajacy dyski QNAPA.

j/w
W sumie racja. Kompletnie zapomnialem ze Qnap rowniez sprzedaje jednostki rozszrzajace. Moglem odeslac stacje dokujaca i tak zrobilem. Qnap TR-002 dojechal chwile pozniej i poki co dziala jak powinno a nawet lepiej (bo jednoczesnie w panelu QTS sa dostepne statysyki zuzycia itd dla dodatkowych dyskow)
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. stacja dokująca