Pomoc Stacja pobierania-brak nazwy/tytułów wyników wyszukiwania

Turlogh

Entry Technician
Q Associate
8 Styczeń 2014
38
6
8
50
QNAP
Ethernet
1 GbE
Witam
Z góry zaznaczę że szukałem rozwiązania problemu i na forum, i w sieci, ale nie udało mi się sprawy załatwić pozytywnie.
Czy wie ktoś może dlaczego od jakiegoś czasu po wyszukaniu jakiegoś pliku który zamierzam pobrać, w wynikach wyszukiwania w Download Station nie pojawia się nazwa wyszukiwanego pliku tylko rozmiar, czas i pozostałe parametry? Niby nie stanowi to problemu, ale nie chciałbym pobierać plików spakowanych rar'em a nie można tego odczytać już w wynikach wyszukiwania ponieważ nie ma nazwy pliku. Dopiero jak zaznaczę który plik zamierzam pobrać, to na liście pobierania widnieje pełna nazwa, ale kiedy jest to plik którego nie chcę, to muszę usuwać i szukać innego.
 
Wspomniałem że warto ręcznie dodawać pliki torrent bądź magnet - zawsze można doinstalować na komputerze QGet.

Doda on Ci takie fajne pole na które możesz przeciągnąć linka/plik i odpali automatycznie w Download Station (zależnie od ustawionych opcji).@Silas Mariusz - możesz potwierdzić na Download Station występowanie usterki ?
apuu.sh_7QUIx.png


Poprzedni FW :

apuu.sh_7QUPw.png