Pomoc System plików nie jest czysty

_Floyd

Master+ Architect
Q's Excellence
6 Luty 2011
1 951
236
133
36
Warszawa/Żyrardów
www.wladcypolabitwy.pl
QNAP
TS-x53A
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Po każdym restarcie otrzymuje komunikat że "system plików nie jest czysty". Włączam sprawdzienie plików ale niestety otrzymuje komunikat:
Poziom istotności Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Aplikacja Kategoria Zawartość
Błąd 2019/07/05 11:49:46 System 127.0.0.1 Storage & Snapshots Volume [Storage & Snapshots] Failed to check file system of volume "DataVol1". Storage pool: 1. Volume could not be unmounted.

W menadżerze dysków mam coś takiego:
upload_2019-7-5_11-59-41.png


A File Station działa strasznie wolno. Mam wrażenie że mam tak po ostatniej aktualizacji bety.

Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić?
 
Po każdym restarcie otrzymuje komunikat że "system plików nie jest czysty". Włączam sprawdzienie plików ale niestety otrzymuje komunikat:
Poziom istotności Data Godzina Użytkownicy Źródło IP Aplikacja Kategoria Zawartość
Błąd 2019/07/05 11:49:46 System 127.0.0.1 Storage & Snapshots Volume [Storage & Snapshots] Failed to check file system of volume "DataVol1". Storage pool: 1. Volume could not be unmounted.

W menadżerze dysków mam coś takiego:
23937.png


A File Station działa strasznie wolno. Mam wrażenie że mam tak po ostatniej aktualizacji bety.

Czy ktoś wie co mogę z tym zrobić?

To chyba jest cecha tej bety, j też mam częste komunikatu o "brudnym" systemie plików, z tym ,ze u mnie sprawdzanie działa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. system plików nie jest czysty
  2. Storage pool: 1. Volume could not be unmounted