Pomoc System Windows w atrakcyjnej cenie z aukcji

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
511
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Witam

Na aukcjach Al..... są do zakupienia licencje Wiindowsa 7 i 10 w bardzo atrakcyjnych cenach np. Windows 7 Professional kosztuje około 18zł
Czekam na wasze opinie i doświadczenia z tego typu produktem, czy on jest legalny i pełnowartościowy czy jednak mogą być kłopoty po zakupie tego produktu.
 
Nie oszukujmy się licencja na Windows nie kosztuje 20zł. Nie mniej jednak jak masz gdzieś na wydanie 20zł to pewnie możesz spróbować. Klucze zapewne są kupowane z kradzionych kart itp. Jeśli chodzi o to czy są legalne pozostawiam tylko Twojemu sumieniu. Ważne jest czy działają i czy można w taki sposób zalegalizować Windowsa.

Też nie mogę znaleźć tego tematu.
 
na virtualkę hihi :)
ok
A wracając do pierwszego postu
Jeśli ja kupiłem licencję kilka lat temu na w 8.1 "Pełna wersja" tak jest podpisana, Windows jest zainstalowany na PC i zaktualizowany do W10.
Czy można taką licencję zainstalować na kolejnym urządzeniu np. Virtualce ?
 
Ja kupiłem na allegro MS Office. Bardzo tanio. Wszystko było fajnie aktywowałem go. Następnie musiałem wgrać windowsa od nowa i problem z MS Officem, nie można aktywować. Jako że zapłaciłem mało zadzwoniłem do microsoftu. NO i dowiedziałem się, iż ten klucz jest nielegalny w Polsce. Sprzedawca miał prawie 100 % pozytywnych opinii, bo produkt na początku działał.
 
OEM jak pamiętam możesz mieć zainstalowany na jednej maszynie/pc.
To czy możesz OEM sprzedać lub kupić - dyrektywa EU wyjaśnia, a co M$ chciałby to inna sprawa.
Czy można sprzedać wersję OEM bez komputera
btw, zdaje się, że do 15/01/2018 można było robić bezpłatny upgrade z w7 do w10.