Pomoc Teamspeak 3 TS-251 dostęp z zewnątrz

The_Dr_Horror

Passing Basics
Beginner
19 Styczeń 2015
14
4
3
42
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam,
Po 3 dniach prób(prawie żona mnie wyrzuciła) poległem na dostaniu się do ts3 z zewnątrz. Próbowałem dziesiątki różnych kombinacji z portami, adresami z qnapcloud i adresami IP i dwoma ustawieniami fabrycznymi serwera i routera również bo tak namieszałem. Znalezienie ServerAdmin privilege key też troszkę mi zajęło. Do serwera qnap i routera netgear mogę bez problemu się dostać z zewnątrz. Muszę coś jeszcze dodatkowego ustawić w qnap ? jakiś plik z konfiguracją ? bo znalazłem w folderze /var plik qnapddns.conf z informacjami o portach.Chciałem zrobić później filmik jak to zrobić krok po kroku z pełną instalacją i portami. Byłbym bardzo wdzięczny bo już mnie oczy bolą :Nerd:.


alh3.googleusercontent.com__tfBv02j3Cm0_Vi_PVEayOxI_AAAAAAAABIs_94yWAEBEREQ_s912_Ic42_Netgear.jpg
alh3.googleusercontent.com__nJEH4fUbinY_Vi_O6psRpUI_AAAAAAAABIo_EBUR87Cx4tA_s912_Ic42_qnap.jpg
 
czytaj PRV na forum

upload_2015-10-27_21-39-5.png

to ja bym wyrzucił ! :>

przekierowanie jest w porządku - tylko router nie przepuszcza tak ruchu, bez problemu połączyłem się za pomocą adresu myqnapcloud kolegi i wsio jest OK.

PS: załóż hasło na TS.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus