TS-109 PRO II a Rapidshare ?

Dyskusja w 'Stacja pobierania i QGet' rozpoczęta przez użytkownika twins, 20 Kwiecień 2009.

Ładowanie...
  1. twins

twins Passing Basics Beginner

Local Time:
    01:53
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    null
    Synology:
    712+
    Ethernet:
    1 GbE
    null 1 GbE
    Witam wszystkich,

Chiałbym się dowiedzieć czy przy pomocy serwera plików TS-109 PRO II istnieje możliwość ściągania plików poprzez Rapidshare ?

Pozdrawiam

Twins

2. Nicodem

Nicodem Staff Contributor

Miejscowość:
    Warszawa
    Local Time:
    02:53
    Oceny:
    +3 / 0 / -0
    Followers:
    1
    Tak, istnieje taka mozliwosc. Zarowno z konta premium jak i bez konta (ale to juz troche bardziej skomplikowane bo trzeba recznie odpalic skrypt).

• Lubię to! Lubię to! x 1
  3. SOTBMP

SOTBMP Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    01:53
    Oceny:
    +1 / 0 / -0
    Followers:
    0
    A jak wygląda sprawa z kontem premium na Hotfile?
    Zamierzam się na kupno TS-110 w najbliższym czasie i bardzo nurtuje mnie to pytanie...

P.S. Pozdrawiam Szanownych Forumowiczów QNAP Club, jako że to mój 1-szy post tu na forum :)

EDIT: Ponieważ nikt najwyraźniej nie zna odpowiedzi <sciana> - musiałem jakoś samemu dojść do rozwiązania problemu.
    Miałem możliwość przetestowania NAS'a i stwierdzam, że DL Station wspiera ściąganie z konta premium Hotfile! <spoko>
    Wystarczy przy tworzeniu nowego zadania pobierania wpisać w odpowiednie pola swój login i hasło do konta premium.

• Lubię to! Lubię to! x 1
  1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.