TS-209 i Xtreamer jak przesyłać filmy i muzykę

Dyskusja w 'Przesyłanie mediów (DLNA, iTunes, ...)' rozpoczęta przez użytkownika mientus, 25 Listopad 2009.

Ładowanie...
  1. mientus

mientus Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    01:53
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam,

Czy mógłby mi ktoś "jak chłop krowie na miedzy" napisać jak skonfigurować NAS i Xtreamera aby odtwarzać filmy i muzykę. Co powinienem zainstalować (Twonky)? Czy pliki należy umieścić w jakimś konkretnym udziale(Qmultimedia)? Czy może to być dowolny folder wskazany w twonky itd.

2. z-ka

z-ka Moderator Contributor

Local Time:
    02:53
    Oceny:
    +19 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE

Hmm, a Xtreamer nie obsluguje otoczenia sieciowego? Nie prosciej tak? Jesli chcesz uzywac Twonky to licz sie z brakiem napisow. Niestety Twonky ich nie obsluguje..
    Pozdrawiam

3. mientus

mientus Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    01:53
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Tak obsługuje, ale są też tego wady. Jak na razie nie udało mi się nic pobrać przez Twonky, restartuje mi się odtwarzacz.

EDITED 6.01.2010

Wydaje się, że w moim przypadku jest to błąd frmware'u Xtreamera, na najnowszym 2.1 jakoś to działa (ale też nie tak jakbym tego oczekiwał) a na starym 2.0 restartuje odtwarzacz, choć widać zasoby.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.