TS-209 i Xtreamer jak przesyłać filmy i muzykę

mientus

Nowy użytkownik
Noobie
15 Styczeń 2009
2
0
1
Witam,

Czy mógłby mi ktoś "jak chłop krowie na miedzy" napisać jak skonfigurować NAS i Xtreamera aby odtwarzać filmy i muzykę. Co powinienem zainstalować (Twonky)? Czy pliki należy umieścić w jakimś konkretnym udziale(Qmultimedia)? Czy może to być dowolny folder wskazany w twonky itd.
 
mientus napisał:
Witam,

Czy mógłby mi ktoś "jak chłop krowie na miedzy" napisać jak skonfigurować NAS i Xtreamera aby odtwarzać filmy i muzykę. Co powinienem zainstalować (Twonky)? Czy pliki należy umieścić w jakimś konkretnym udziale(Qmultimedia)? Czy może to być dowolny folder wskazany w twonky itd.


Hmm, a Xtreamer nie obsluguje otoczenia sieciowego? Nie prosciej tak? Jesli chcesz uzywac Twonky to licz sie z brakiem napisow. Niestety Twonky ich nie obsluguje..
Pozdrawiam
 
Tak obsługuje, ale są też tego wady. Jak na razie nie udało mi się nic pobrać przez Twonky, restartuje mi się odtwarzacz.

z-ka napisał:
mientus napisał:
Witam,

Czy mógłby mi ktoś "jak chłop krowie na miedzy" napisać jak skonfigurować NAS i Xtreamera aby odtwarzać filmy i muzykę. Co powinienem zainstalować (Twonky)? Czy pliki należy umieścić w jakimś konkretnym udziale(Qmultimedia)? Czy może to być dowolny folder wskazany w twonky itd.


Hmm, a Xtreamer nie obsluguje otoczenia sieciowego? Nie prosciej tak? Jesli chcesz uzywac Twonky to licz sie z brakiem napisow. Niestety Twonky ich nie obsluguje..
Pozdrawiam

EDITED 6.01.2010

Wydaje się, że w moim przypadku jest to błąd frmware'u Xtreamera, na najnowszym 2.1 jakoś to działa (ale też nie tak jakbym tego oczekiwał) a na starym 2.0 restartuje odtwarzacz, choć widać zasoby.