Pomoc [TS-212P] DVB-T i TVStation

iwi

Passing Basics
Beginner
31 Grudzień 2014
14
3
3
32
Kraków
QNAP
TS-x12P
Ethernet
1 GbE
Witajcie.

Zakupiłem urządzenie Omage DVB-T HDTV na chipsecie ITE9135.
Zainstalowałem Digital TVStation w panelu QNAPa i mimo, że instalacja przebiegła poprawnie to nie działa TVStation. Ikonka jest - klikam w nią i pojawia się link http://192.168.0.5/tvstation
a strona się nie wyświetla w ogóle "
Błąd
Strona nieodnaleziona lub serwer jest obecnie niedostępny. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby uzyskać pomoc."


Oprogramowanie QNAPa zaktualizowałem do najnowszego i nic to nie zmieniło.
 
Na poczatek:
Standartowo proponuje - wlacz (lub) wylacz i wlacz Digital TV Station (ostatni stan musi byc wlaczony), jesli nadal nie dziala, a w panelu administracyjnym widnieje jako wlaczona, to zrestartuj serwer i sprawdz ponownie.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Włączałem/wyłączałem itp. NIC.
Odinstalowywałem/instalowałem i dalej nic.

Może TVstation wymaga jakiegoś dodatkowego pakietitp np www;?
Gdzie sprawdzić np w logach co jest przyczyną tego błędu.

i przy okazji OPTWARE IPKG też ma guzik otwórz który się nie otwiera tak samo jak TVStation.
Reszta oprogramowania działa poprawnie na tym QNAPie.

Natomiast wchodząc przez
Bash:
file://///QNAP-IWI/Web/tvstation/index.html#login
lub
Bash:
file://qnap/Web/tvstation/index.html#login

mam ekran logowania, ale nie można się zalogować.
Już znalazłem błąd. Serwer www musi być włączony.

Ale dalej problem z kanałami - nie wyszukuje kanałów.
Jak wybieram Polska i Kraków to nie wyszukuje nic. Z ręki jak wpiszę prawidłowe częstotliwości 490,506 i 706MHz to pokazuje sygnał na maxa - ale nie ma opcji ręcznego wyszukiwania stacji.

Dla Krakowa tak w ogóle są niewłaściwe kanałyMUX wpisane - jak je zmienić na właściwe?
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
MUXy nie muszą być ustawione, wystarczy w "Przewodniku" wybrać opcje "Generic" i dalej "auto_Default" i kanały zostaną wyszukane automatycznie.
Tak dzieje się u mnie przy wyszukiwaniu kanałów z kablówki i naziemnej DVB-T w m. Łodzi.
Do odtworzenia potrzebna jest wtyczka VLC w Firefox. Działa na Ubuntu 15.04 i Fedorze 22
Firefox v.41.0
Nie wiem jak na WIN, na dniach przetestuje to dam znać :)
WIN 10, Firefox v. 41.0.1 VLC WEB Plugin v. 2.2.1.0 (plik: npvlc.dll)
TvStation śmiga aż miło :)