Pomoc ts-228 wrzucanie plików przez ftp

meechoo

Nowy użytkownik
Noobie
13 Styczeń 2017
4
1
3
60
QNAP
TS-119/219
Ethernet
10 GbE
Witam, wczoraj kupiłem TS-228 i mam problem. Jestem kompletnie zielony. Mam pliki do wrzucenia na dysk, posortowane i opisane w folderach.
Nie chcę korzystać z aplikacji video station itp które wrzucają pliki gdzie chcą i sortują je po swojemu. Kiedy chcę odtworzyć coś co wrzuciłem na dysk przez ftp na odtwarzaczu multimedialnym i na xboxie widzę tylko trzy foldery videos, music i photos. Jak się tego pozbyć i zrobić własne menu z własnymi folderami?
Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam serdecznie :)

Wersja oprogramowania Firmware: x.x.x Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP XX-XXX
 
napisałem w pierwszym poście: "Kiedy chcę odtworzyć coś co wrzuciłem na dysk przez ftp na odtwarzaczu multimedialnym i na xboxie widzę tylko trzy foldery videos, music i photos."
 
Serwer dlna. Potem dodaj nowego usera. Potem utwórz foldery skopiuj swoje pliki . potem wybierz z jakiego folderu co ma być udostępnione zdjęcia muza filmy . potem nadaj dostęp nowemu userowi dostęp do tych folderów. Potem wskaż w serwerze dlna nowego usera i tylko jego jako ten który udostępnia dane dla serwera dlna.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 
Do wrzucenia plików możesz użyć senchronizacji bardzo szybko i sprawnie raz ustawisz i działa. Komputer telefon i cotam chcesz samo się przenosi. Po zrobieniu zdjęcia telefonem za chwilę jest też na serwerze :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka