Pomoc TS-251+ Download Station przestał pobierac pliki torrent.

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

woytasmi

Nowy użytkownik
Noobie
7 Styczeń 2017
8
1
3
47
QNAP
TS-x51+
Ethernet
1 GbE
Wersja oprogramowania Firmware:4.4.1.1117
Model serwera: QNAP TS-251+

Od jakiegoś tygodnia przestał pobierać pliki torrent. Wcześniej wszystko działało dobrze.
Podłączony na kablu do routera - łącze kablowe na światłowodzie. Noguję się normalnie - wskazuję torrent, lokalizację zapisu, plik pojawia się na liście, pojawia się jego wielkość i na tym koniec - plik się nie pobiera - pokazuje status pobierania 0%.
Pobierane linki wyświetlają się w kolumnie pobierane jak i Niekatywne. Ten sam plimkk torreny podstawiony w programie micro torrent pobiera się właściwie.
Na wszelki wypadek wykonałem powrót do ustawień fabrycznych tracąc wszystkie zapisane pliki ale tez nie pomogło.

Pomocy !
 
DS ma jedną dużą zaletę można mu wybrać żeby łączył się przez skonfigurowanego wcześniej klienta VPN.

Da radę to zrobić dla rtorrenta w dockerze? Transmission odpada, bo nie ma RSSa.
 
Nie wczytywałem się, ale ogólnie problem dotyczy tylko DS na tym trackerze, z innymi klientami jest wszystko ok co sam autor (woytasmi) potwierdził na forum ps. Kilku userów potwierdziło problem, wszyscy mają Qnap-a + ds.

Teraz czytam, że problem dotyczy nie tylko Qnap-a ale i innych platform/klientów.
Także wina po stronie trackera, jaki tracker taki......
 
Nie wczytywałem się, ale ogólnie problem dotyczy tylko DS na tym trackerze, z innymi klientami jest wszystko ok co sam autor (woytasmi) potwierdził na forum ps. Kilku userów potwierdziło problem, wszyscy mają Qnap-a + ds.

Teraz czytam, że problem dotyczy nie tylko Qnap-a ale i innych platform/klientów.
Także wina po stronie trackera, jaki tracker taki......
Problem nie dotyczy trackera tylko aplikacji DS a konkretnie cetryfikatów, które blokują możliwość pobierania torrentów na protokole SSL .Problem dotyczy tylko modelu TS-251+ - na innych qnapach działa poprawnie.
a co tam piszą ? że z serwerem mogą się łączyć tylko wybrane klienty ?
Łączą się wszystkie oprócz DC z qnapa 251+. Przed aktualizacją NAS i DS wszystko działało bez problemu. Problem dostyczy tylko modelu TS-251+ na innych działa OK.
Wcześniej pisałeś że zmiana klienta nie pomaga, a jednak.
Dwu znacznie można to odebrać. Zmiana klienta w ustawieniach aplikacji DC nie pomaga, Instalacja w moim przypadku Transmission jako osobnego klienta pomaga - ale to osobna aplikacja i interfejs.
 
Nie wiem ja tam widzę że ludzie piszą że mają problem nie tylko na qnap ale i na innych platformach i na różnych modelach qnapa.

Przykład
ai.imgur.com_7epBTtk.png
 
no to nie wiem nad czym tyle się zastanawiać

Download Station jest od QNAPa, zgłosić błąd i tyle
Miałem wrażenie, że to forum jest Qnapowe..... widać moje przeoczenie. Sorry.
Nie wiem ja tam widzę że ludzie piszą że mają problem nie tylko na qnap ale i na innych platformach i na różnych modelach qnapa.

all
Ok, nie ważne już - myślałem że na tym forum są deweloperzy od Qnapów - już się dowiedziałem że nie, więc sprawa do śmietnika.
Dziękuję za chęci pomocy.
 
Dwu znacznie można to odebrać. Zmiana klienta w ustawieniach aplikacji DC nie pomaga, Instalacja w moim przypadku Transmission jako osobnego klienta pomaga - ale to osobna aplikacja i interfejs.
I co z tego że osobna?
Panie kolego proszę przeczytaj najpierw wątek rozmowy z userem "demo" zanim wyskoczysz jak Filip z konopii :)
@woytasmi a czy czytałeś netykietę zachowywania się na forum?
 
I co z tego że osobna?
Panie kolego proszę przeczytaj najpierw wątek rozmowy z userem "demo" zanim wyskoczysz jak Filip z konopii :)
@woytasmi a czy czytałeś netykietę zachowywania się na forum?
Panie Administratorze - pisze Pan do mnie czytając część z 2 postów od usera "demo" do mnie - więc jeśli nie wie Pan o co chodzi to wyjaśnię - bo nic to nie ma wspólnego z moim zachowaniem na forum a z informacją od Pana, która nic nie wniosła bo część którą Pan przeczytał była wyrwana z kontekstu.
Więc napisałem, że zmiana klienta pobierania nie przynosi żadnego skutku - i chodziło tutaj o wybór klienta wbudowanego w DC - w kolejnym z postów napisałem że zainstalowałem sobie klienta transmission i działa on prawidłowo - na to "demo", że wcześniej pisałem że zmiana klienta pobierania nie wnosi nic pozytywnego, ja więc wyjaśniłem jemu, że chodzi o całkowicie oddzielną aplikację...... i tutaj BUM wkroczył Pan rozwalając system pytaniem "i co z tego, że osobna".
Zastanawiam się więc czy ja łamię regulamin czy najzwyczajniej czepia się Pan do dyskusji na swoją dziwną odpowiedź.
Ja uważam temat za zamknięty więc jeśli chciałby Pan ze mną jeszcze porozmawiać zapraszam na PRIV.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. download station
  2. transmission
  3. download station 5 nie pobiera