Pomoc TS-251+ Internet connection error

gkotyza

Passing Basics
Beginner
17 Wrzesień 2014
26
1
3
40
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
1 GbE
Czesc, szlag mnie trafia, caly dzien spedzilem nad szukaniem rozwiazania, nowy NAS, problem jak w tytule, system zresetowany juz dzisiaj chyba z 10 razy do zera, loguje sie na admin, ustawiam IP dynamiczne ale ze statycznym DNSem lokalnym oraz 8.8.8.8 nawet. Tworze konto uzytkownika z uprawnieniami admina, wylaczam admina, przelogowuje se na usera zeby zmieniac wszystko i ustawic myqnapcloud i w momencie zalogowania na usera blad sie pokazuje, wszystko sie od tego momentu zaczyna sypac.

Nie moge w sieci znalezc opisu czym ten blad byl wywloany, ponoc wersja firmware, ponoc bledem w ustawieniach, ponoc brakiem internetu...

Poradziliscie cos na to moze ? Musze to podniesc na poniedzialek a pieprze sie z tym caly dzien bez postepu, juz mialem prawie wszystko ogarniete i clouda sobie zostawilem na koniec i lipka..

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1146 Build 20191206
Model serwera: QNAP TS-251+
 
Dzieki Mariusz, sorki moglem napisac ze logowalem sie przez SSH i poprawnie pinguje, zaskakujace jest to ze wlasnie dzisiaj rano nie wyskakuje ten blad - nie mam pojecia co mu odbilo ale idac spac i piszac posta wlaczylem mojego drugiego NASA (ktory normalnie dzialal w sieci zawsze a na czas konfiguracji tego nowego go wylaczylem przy okazji do odszczurzenia)... normalnie zagadka..
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. nie loguje do myqnapcloud