Pomoc TS-251D Odłącznie napędu od stacji

kubi8

Nowy użytkownik
Noobie
30 Sierpień 2022
9
0
1
53
QNAP
null
Ethernet
100 GbE
Czołem ekipa.
Podczas prób z nowymi funkcjami NAS przypadkiem odłączyłem w programie zarządzającym jeden z dwóch dysków w stacji NAS. Teraz mimo spędzenia nad próbą przywrócenia go już kilku wieczorów proszę Was o pomoc. Nie wiem co mogę zrobić, pomysły mi się skończyły. Wszystko do czego prowadzą mnie kreatory to ostrzeżenie przy kolejnym jakimś tam kroku to czy jestem pewny działania, ponieważ wszystkie dane z dysku zostaną trwale usunięte. Nie chcę tracić dane, są dla mnie bardzo ważne. Co mogę jeszcze zrobić?
Dysk jest widoczny w ogólnym przeglądzie, oraz w zakładce dyski/vjbod, ale np w zakładce pamięć masowa/migawki no i w file station już nie. Otrzymuję też w powiadomieniach komunikat informujący o odłączeniu napędu. Dorzucam kilka zrzutów dla zobrazowanie problemu. Pomoże ktoś?
0.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
 
lol
uruchomic ;p
Połączono posty:

Tak, ale dostaję wtedy odpowiedź, że nie wykryto żadnych pul magazynu ani woluminów statycznych. I to koniec, żadnych opcji do wybrania.

Podczas prób z nowymi funkcjami NAS przypadkiem odłączyłem w programie zarządzającym jeden z dwóch dysków w stacji NAS

odłączyłeś czy usunąłeś? :p
 
  • Lubię to
Reakcje: Kamil84