Pomoc ts 409u padł

OLOBOLO

Passing Basics
Beginner
4 Październik 2016
10
2
3
48
QNAP
TS-409U
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich. Posiadam qnap ts 409 u. Wczoraj chodził, dzisiaj mam problem. Nie chciał się uruchomić więc go zresetowałem. Teraz Qget go odnajduje lecz po chwili jest już na szaro. Prawdopodobnie padł soft. Czy ktoś jest mi wstanie pomóc jak wgrać nowy soft. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ok. Przełożyłem dyski z 1-2 do 3-4 i qnap Qget już go widzi. Ale przy logowaniu: You are not recognised as the administrator. Wpisuje domyślne admin admin i nic.
Spotkał się ktoś z taka sytuacją ?
 
ok. wybrałem inny nas gdzie była możliwość pobrania Qfinder. Zainstalowałem Qfinder pro 5.3.2. wykrywa ip łączy się. 169.254.100.100 wesja 3.3.2(0918T) Uruchamia się przewodnik. Komunikat że serwer jeszcze nie zainicjowany. Wpisuje admin admin myśli i .... komunikat: nie ma odpowiedzi od serwera.
 
Oczywiście chyba z 10 razy. Teraz wyjąłem 1 dysk i o dziwo qfinder zadziałał i przeszedł do inicjalizacji dysku. Ale nie przechodzi jej. Może są uwalone 2 dyski, jest to możliwe ? Dziwne to już pomału tego nie ogarniam.
 
Ok. Więc tak. Włożyłem 1 nowy dysk i poszło. Wgrałem nowy soft za pomocą Qfinder i śmiga. Dzięki pigers za podsunięcie mi tego Qfindera. Kurcze myślałem że ten qnap jest już za stary i już go nie obsługuje. Kaktus tak jak pisałeś chciałem zrobić, ale te dyski już maja nalatane dużo więc wsadziłem nowy i hula. Muszę zamówić 2 nowe. WIELKIE dzięki chłopaki za pomoc. Dziwne jest tylko to jak uszkodzone prawdopodobnie dyski mogą blokować tego qnapa. Powinien komunikować o uszkodzeniu dysków.
Mam jeszcze jedno pytanko. Posiadam Diskstaion DS1513+ czy jest możliwość zlecenia mu zaplanowanego kopiowania podanych katalogów na tego starego qnap-a ?
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Jak kopiuje pod windowsem katalogi z nasa na nas to idzie ok 16MB.
Jeszcze jedno pytanko. Skopiowało wszystko ok tylko że pod windowsem nie widać plików. Tylko same katalogi. W czym problem ?
 

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts-409u