TS-439U-RP - Sprzedam

dilbercik

Entry Technician
Q Associate
18 Wrzesień 2011
97
19
18
Warszawa
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam

klient mi zbankrutował i zamiast kasy oddał trochę towaru. jestem w plecy ale może coś się odzyska...

jest do sprzedania
TS-439U-RP i TS-439U-SP - wydajne serwery od QNAP'a
wersja RP czyli z redundantnymi zasilaczami.

używany, sprawny! lekko porysowany.
chodził jako backup przy zmianach w nasach "produkcyjnych"

jutro kilka fotek usterek ( rys ) wstawię.

cenę też bo ciężko wycenić :-( bo nie bywa na allegro.


wiec czekam na propozycje! myślę że się dogadamy ;)


Dostałem sugestię i proponowana cena 900 zł PLN :)
ja wiem ze to nie tower :) ale ktos ma moze w domu "racka" ;)
no wiecie co :) nikt nie chce ?
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Dam 700 + wysyłka kurierem 20 :)
Jeśli ok, proszę o podanie nr tel. i pory w której mógłbym zadzwonić na internecik@interia.eu
Pozdrowienia
 
trochę mało :-(
Kupiłem ostatnio 2 QNAPy 4-zatokowe w normalnych obudowach po 300 i 350 zł i to w idealnym stanie (np. bez rys), te TS-439 są rackowe, więc głośniejsze i praktycznie w przyszłości niesprzedawalne. Ich parametry nie pozwalają już praktycznie na użycie ich do prac profesjonalnych, a jedynie na jakieś backupowe składowanie plików - oba w sumie są warte maksimum to, co oferuję. Ofertę złożyłem jedynie dlatego, że jestem gadżeciarzem, lubię takie starocie i mam parę U wolne w szafie ;) moja oferta pozostaje ważna do końca dnia. Pozdrowienia :)
 
niby masz racje ale człowiek który widzi że z 10tyś. nie odzyska polowy nawet to trochę marudny jest... ( bo np.: 200 nowych zapakowanych tasm do streamera nie bedzie łatwo sie pozbyć )
 
niby masz racje ale człowiek który widzi że z 10tyś. nie odzyska polowy nawet to trochę marudny jest... ( bo np.: 200 nowych zapakowanych tasm do streamera nie bedzie łatwo sie pozbyć )
Współczuję sytuacji. Załóż nowy temat na naszym forum - forumowicze tu sobie pomagają. Może akurat ktoś będzie miał taką możliwość, bo przecież wiele z nas pracuje w branży.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Kupiłem ostatnio 2 QNAPy 4-zatokowe w normalnych obudowach po 300 i 350 zł i to w idealnym stanie (np. bez rys)
Pochwalisz się gdzie takie okazje można napotkać?
Akurat prywatnie. Znajomy znajomego w obu przypadkach, Jeden wymieniał na model 253 ze względów multimedialnych, a drugi wymieniał nasa na dysk zewnętrzny z wifi, bo tak mu się zmieniły preferencje. Jednak oba te 4-zatokowe NASy to raczej właśnie wolne "dyski zewnętrzne", modele dość archaiczne, bo to TS-412 i 410. :)
Helo napisz do mnie na dilbercik@wp.pl w sprawie tsa
Cześć dilbercik, coś się stało, czy masz tygodniowe lagi w odpowiedziach? ;) Wydawało się, że zależy Ci na szybkiej sprzedaży sprzętu. miałeś też wrzucić foty?
Kupiłem ostatnio 2 QNAPy 4-zatokowe w normalnych obudowach po 300 i 350 zł i to w idealnym stanie (np. bez rys)
Pochwalisz się gdzie takie okazje można napotkać?
Akurat prywatnie. Znajomy znajomego w obu przypadkach, Jeden wymieniał na model 253 ze względów multimedialnych, a drugi wymieniał nasa na dysk zewnętrzny z wifi, bo tak mu się zmieniły preferencje. Jednak oba te 4-zatokowe NASy to raczej właśnie wolne "dyski zewnętrzne", modele dość archaiczne, bo to TS-412 i 410. :)
Helo napisz do mnie na dilbercik@wp.pl w sprawie tsa
Cześć dilbercik, coś się stało, czy masz tygodniowe lagi w odpowiedziach? ;) Wydawało się, że zależy Ci na szybkiej sprzedaży sprzętu. miałeś też wrzucić foty?

Nadal brak kontaktu - przestrzegam zatem Forumowiczów przed niesłownym dilbercikiem, albo coś się mu przydarzyło niespodziewanego, oby nie...
 
Niestety stało... Ale już dobrze. czasem w życiu człowiek trochę przewartościowuje priorytety. I mniej ważne sprawy spadają na plan dalszy. Przepraszam że nie dałem znać. Ale po prostu skupiony byłem na czym innym ( zdrowie ).

Rozumiem - dobrze, że już jest ok. A ja mam nadal racka do zapełnienia :)
Niestety stało... Ale już dobrze. czasem w życiu człowiek trochę przewartościowuje priorytety. I mniej ważne sprawy spadają na plan dalszy. Przepraszam że nie dałem znać. Ale po prostu skupiony byłem na czym innym ( zdrowie ).

Rozumiem - dobrze, że już jest ok. A ja mam nadal racka do zapełnienia :)
No i? Jak tam? Aktualne to?