Pomoc TS-451 (4.1.1.) i Codex 2.0.20

spietrza

Download Station
Q's Professional
20 Marzec 2013
428
83
118
48
Poznań
QNAP
TVS-x71
Ethernet
802.11ad
Witam wszystkich,

Posiadam najnowszy firmware 4.1.1 QNAP TS-451. Dzisiaj przytrafił mi się ciekawy problem i czy to po prostu normalne że trzeba szukać wcześniejszej wersji, która jest kompatybilna z naszym firmware.

Dokładnie przy próbie instalacji Codex 2.0.20 wywala błąd że muszę mieć co najmniej wersję systemu 4.1.2. Przy instalacji poprzedniej wersji nonstop serwer mi wywala że jest nowa wersja i czy chcę instalować. Z przyzwyczajenia klikam tak ale kończy się zawsze tym samym komunikatem.
Nie ma możliwości aby w App Center pojawiały się tylko aplikacje kompatybilne z moją wersją systemu. Przecież 4.1.2 stable nie istnieje :)
 
TS-251 ten sam błąd, może błąd jest spowodowany tym iż dla wersji rackowych jest już 4.1.2 i pakiet aby się zaktualizował szuka najnowszej wersji systemu ? Jeżeli to jest prawda to dali troszeczkę ciała a nam pozostaje czekanie na update albo poprawę :)
 
A ktoś dysponuje wersja kompatybilna z 4.1.1


Edit : Otrzymałem informacje z wsparcia EPA Systemy że w następnym tygodniu wyjdzie wersja 4.1.2 dla urządzenia i rozwiąże problem braku niekompatybilności.