Pomoc TS-453 i Xopero

sip

Nowy użytkownik
Noobie
7 Sierpień 2015
6
1
3
47
QNAP
TS-x80U
Ethernet
100 Mbps
Witam
Mam problem z uruchomieniem Xopero w wersji 3.9.351312_x86_64, instaluje się ok natomiast uruchomienie skutkuje pustą stroną. Po restarcie poleceniem "/etc/init.d/XoperoServer.sh restart" wyświetla komunikaty zapisane w załączonym logu. Container Station zainstalowany.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3.0238 Build 20170703
Model serwera: QNAP TS-453
 

Załączniki

  • developer.txt
    2,1 KB · Wyświetleń: 47
Witam,

problem z utworzeniem kont użytkowników postresql oraz ngnix podczas instalacji systemu Xopero jest nam znany i obecnie analizowany. Występuje on sporadycznie na starszych modelach serwerów QNAP. W celu jego rozwiązania należy zalogować się do panelu QNAP i z poziomu Panelu sterowania utworzyć konta użytkowników o nazwie postresql i ngnix, a następnie ponownie uruchomić proces instalacji Xopero QNAP Appliance.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z naszym działem wsparcia technicznego, pisząc na adres e-mail: support@xopero.com

Pozdrawiam,
Marta z Zespołu Xopero
 
Witam,

problem z utworzeniem kont użytkowników postresql oraz ngnix podczas instalacji systemu Xopero jest nam znany i obecnie analizowany. Występuje on sporadycznie na starszych modelach serwerów QNAP. W celu jego rozwiązania należy zalogować się do panelu QNAP i z poziomu Panelu sterowania utworzyć konta użytkowników o nazwie postresql i ngnix, a następnie ponownie uruchomić proces instalacji Xopero QNAP Appliance.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z naszym działem wsparcia technicznego, pisząc na adres e-mail: support@xopero.com

Pozdrawiam,
Marta z Zespołu Xopero

O to właśnie chodziło, problem został rozwiązany zdalnie przez Xopero. Można zamknąć temat.
Pozdrawiam i dziękuję
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. xopero