Pomoc TS-453Bmini i 16GB RAM

ratel

Entry Technician
Q Associate
28 Lipiec 2017
95
10
8
52
QNAP
TS-x53B
Ethernet
100 Mbps
Cześć,

jak w temacie. Pójdzie?
Widzę w necie takie konfiguracje niby, ale jakie jest Wasze zdanie?
 
DDR3_So_Dimm KINGSTON Hyper X Impact Black Series 16 Go (2x8 Go) | 1600MHz | CL9 | 1.35V | HX316LS9IBK2/16

Mam nadzieję ;)
No i poszło!
Teraz to miniSzatan :)

qnap.jpg
 
" Mam nadzieję ;) No i poszło! Teraz to miniSzatan :) [ATTACH=full napisał:

Cześć

Widzę, że masz betę nowego systemu - zaraz mnie pigers zje 3:) ale mógłbyś tak w 3 zdaniach napisać czy jest różnica w porównaniu z poprzednim i jak stabilność?
 

Załączniki

  • 21034.jpg
    21034.jpg
    158,6 KB · Wyświetleń: 0
Cześć,
obecnie mam 4.3.4.0411 (2017/12/08).
Był (?) problem z HDStation (zżerała zasoby RAM i CPU) i z HDPlayer (różne cuda, ale ogólnie nie dało się korzystać).
Reszta której używam chodzi bez zarzutu i widocznie szybciej. Odnoszę też wrażenie, że potrzebuje mniej RAM-u.

Dosłownie przed chwilą zainstalowałem upgrade HDStation do 3.2.2 i HDPlayer do 17.6.0. Jeszcze nie sprawdzałem, więc o efektach poprawek chwilowo nic nie powiem (praca).
No i koniec pochwał!
Jakkolwiek to nieprawdopodobnie brzmi, coś mi usunęło zawartość zamapowanych przez HDPlayer i KODI folderów. Jakieś 50GB filmów itp. Z dwóch różnych folderów na dwóch różnych dyskach. Jedyne co je łączyło to HDStation (HDPlayer i KODI) Prawdopodobnie zawartość wylądowała w koszu sieciowym, ale odruchowo i bezmyślnie go wcześniej opróżniłem.
Lekki nerw...
 
Twoja beta = twój problem - nie wnikam xD

Chodziło mi o offtopa ;)
No i koniec pochwał!
Jakkolwiek to nieprawdopodobnie brzmi, coś mi usunęło zawartość zamapowanych przez HDPlayer i KODI folderów. Jakieś 50GB filmów itp. Z dwóch różnych folderów na dwóch różnych dyskach. Jedyne co je łączyło to HDStation (HDPlayer i KODI) Prawdopodobnie zawartość wylądowała w koszu sieciowym, ale odruchowo i bezmyślnie go wcześniej opróżniłem.
Lekki nerw...

No widzisz, beta to beta ;) Mam nadzieje, że miałeś backup albo snapshota.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. HDPlayer 13.