Pomoc TS-869 Pro - kopia z serwera FTP - zapętlony katalog

RoboSoft

Nowy użytkownik
Noobie
13 Październik 2015
1
0
1
47
QNAP
TS-409/409 Pro
Ethernet
1 GbE
Witam,

Posiadam dysk jak w temacie. Zrobilem upgrade oprogramowania do wersji 4.2.0 z dnia 20150925.
Dysk ma za zadanie robic kopie zapasowa serwer ftp. Kopiuje kilka katalogow, do jednego katalogu na QNAP.
I po aktualizacji firmware nie dziala to poprawnie. Przy probie wykoania kopi, qnap kopiuje tylko cala strukture katalogow, i potem zapetla sie na pierwszym folderze, i znowu ponownie kopiuje do pierwszego katalogu cala zawartosc. Jak skopiuje to znowu od nowa do kolejnego, pierszego katalogu.
Jako serwer FTP uzywam Filezilla. Ponizej kawalek logu. Kopiowany jest tylko jeden katalog MobMag, a dysk szuka zapetlonego folderu. Dzieje sie tak do kolo 500 zapetlen, potem sie zatrzymuje bez zadnego bledu, w logu nie ma zadnej przyczyny, ostatni wpis to ze operacja wystartowala, nie ma juz przyczny dlaczego sie zatrzymala.

Moze ktos sie z czym takim spotkal.

"/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag/MobMag": directory not found.
 
Niestety mi też się dziś to samo przytrafiło. Również postawiłem serwer FTP na Filezilli i też mi stworzyło tzw. zagnieżdżony folder. Katalogu nie można skasować (wywala błąd 145) więc usunąłem wolumen i ponownie założyłem. Dysk nowy, bez straty danych. Jest jeszcze jeden problem - gdy poprawnie wskazuje katalog zdalny na FTP to jest pomijana ścieżka do katalogu i Qnap przerzuca cały dysk zamiast wskazany katalog... Więc póki co najważniejsza rzecz dla której kupiłem Qnapa czyli harmonogram backupow - nie działa :-/ Update do 4.2.1 nie działa, backup nie działa, photostation nie działa. Czyli zostaje mi obudowa na dyski i ręczne przerzucanie plików...
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Więc póki co najważniejsza rzecz dla której kupiłem Qnapa czyli harmonogram backupow - nie działa :-/

jest więcej narzędzi do synchronizacji / kopiowania danych, nawet są wzmianki o nich na tym forum. Na przykład Qsync , itd ...