Kawa i papierosy TVS-471-i3

bpx03

Entry Technician
Q Associate
5 Lipiec 2013
56
9
58
41
Manchester
QNAP
TS-x69L
Ethernet
1 GbE
a co myślicie Panowie o TVS-471-i3 na początek jako upgrade wysłużonego 269L?
Jak będzie za mało to w tym modelu raczej procesor sie wymieni bez problemu, prawda?
 
a co myślicie Panowie o TVS-471-i3 na początek

Ja już celuję w TVS-671-PT-4G, kasa podobna do 4 dyskowca, a procek docelowo i tak do wymiany,

zastanawiam się tylko kiedy może wyjść następca serii x71, czy nie lepiej poczekać....
 
  • Lubię to
Reakcje: bpx03
Dzięki za przeniesienie posta!

Coraz bardziej sie na niego kuszę... Zastanawiam się czy jest cień szansy że w standardowym zestawie tylko jeden slot ram będzie zajęty.
Jest szansa liczyć na coś takiego czy raczej będzie 2x2GB?
 
a co myślicie Panowie o TVS-471-i3 na początek

Ja już celuję w TVS-671-PT-4G, kasa podobna do 4 dyskowca, a procek docelowo i tak do wymiany,

zastanawiam się tylko kiedy może wyjść następca serii x71, czy nie lepiej poczekać....

Masz rację balagaan! Jest to zdecydowanie o wiele lepsze rozwiązanie!
Dałeś mi teraz do myślenia tylko z tym następcą bo jak znam życie to pojawi sie na dniach po zakupie :)

edit: 470 i 471 wychodziło na początku roku więc może dobrym rozwiązaiem będzie poczekać chociaż do końca stycznia i zobaczyć czy wyjdzie coś lepszego.
 
Nie będzie na razie nowych z tej serii bo x71 to cieplutki klocek

Apple, juz by wsadził kolorowe obudowy i puszczal serie x71C.
 
  • Lubię to
Reakcje: balagaan
Zrobią nową cenę i będzie nowy sprzęt :)

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 
@balagaan celujesz w TVS-671-PT-4G a to ostatnie sztuki na świecie. QNAP za chwilę nie będzie oferował tego procka a jedynie najniższy to model i3 będzie
 
@spietrza Trzymaj dla mnie!! Czekam na raty 0% na allegro i biorę :)
obecnie nie mam tyle wolnych środków :(
 
Trzymam ale nie wiem jak długo wytrzymam. Ostatnia sztuka w Polsce :(

W święta były więc teraz nie wiadomo kiedy znowu się pojawią

Jabadabadu
 
Kto spija ostatki ten jest piękny i gładki. Bierz ją @balagaan bez zastanawiania ja do dziś żałuję że nie kupiłem 6-8 dyskowca.