Pomoc Twonky i widoczność plików FLAC

dju1972

Nowy użytkownik
Noobie
25 Grudzień 2011
12
0
1
Pomocy,

mam na swoim QNAPie około 3,5TB muzyki. Problem jest w tym, że streamer widzi pliki w katalogu w kolejności alfabetycznej a nie tak, jak są numerowane. Wszystko jest tagowane. Nazwa pliku to numer utworu. nazwa utworu.

POMOCY!!!
 
Niestety to nie działa tak, jak myślisz. Jedyne rozwiązanie poza moim zasięgiem (nie jestem techniczny) to edycja plików XML, w których TM przechowuje widoki odpowiednich katalogów dla odpowiednich ustawień view. Może spróbuję coś pokombinować ale...
 
Rafik, nie próbowałem, nie znam się na XML'u, żeby edytować te ustawienia. Swoją drogą to chore, że w Twonky lub innym serwerze uPNP nie można było decydować jak mają być de facto wyświetlane katalogi a sposób w jaki robi to Twonky jest delikatnie mówiąc chory. Bez komentarza ale nikt normalny nie "wystawia" zawartości katalogów alfabetycznie <cisza>
 
W Twonky Media jak bedziesz szukał utworu wg opcji "By Folder", to bedziesz miał utwory z folderu w którym masz flac'i odtwarzane wrg alfabetu.
Jak dojdziesz do tego folderu wg opcji "Index Artists" lub "Album", "Artists" to bedziesz miał wg kolejności utworów na cd, pod warunkiem ze masz to jak należy otagowane.
:D