Pomoc Udostępnianie plików - błąd po aktualizacji systemu

jac3k27

Passing Basics
Beginner
22 Listopad 2013
21
7
3
59
QNAP
Ethernet
802.11n (Wi-Fi 4)
Witam wszystkich, mam taki problem. Może znacie przyczynę lub sposób usunięcia problemu?
Po ostatniej aktualizacji systemu, nie da się podejrzeć udostępnionego pliku poprzez przeglądarkę www. Kliknięcie w plik doc, pdf lub jpg generuje komunikat "Nie można odnaleźć pliku Adres URL oryginalnego pliku jest nieprawidłowy lub dokument nie jest dostępny publicznie. Sprawdź poprawność adresu URL, a następnie skontaktuj się z właścicielem dokumentu." Plik na pewno jest dostępny. Można go pobrać na dysk bez problemu, klikając w ikonkę "Pobierz" z prawej strony i otworzyć, ale chodzi o to, żeby nie trzeba było pobierać na dysk a można było kliknąć w odnośnik i otworzyć bezpośrednio, tak jak to było wcześniej. Moim zdaniem url pliku jest generowany niepoprawnie. Czy wiecie jak to naprawić?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1101 Build 20191025
Model serwera: QNAP TS-453A
 
wyłącz udostępnianie i włącz z powrotem dla jednego pliku jak zadziała .. to zgłoś błąd do helpdesku qnapa
Niestety, nie ma znaczenia czy udostępniam cały folder czy jeden plik. Efekt zawsze jest taki sam. Foldery otwieram bez problemu ale pojedyncze pliki już nie. Napisałem już do HelpDesku i czekam.
 
Kurcze, mam to samo, "Nie znaleziono strony internetowej pod adresem" , foldery otwiera , ale plików z folderu już nie, nie ważne czy link udostępniania jest do pliku czy do folderu, rozwiązał ktoś problem?