Pomoc UPS do Qnap TS-453 Pro

a jak sobie radzą zasilacze Qnap z tymi pseudo sinusoidami na wyjściu ? (szczególnie w tych tańszych, gdzie owe podobieństwo do sinusoidy ma dużo do życzenia), czy Qnap nie zaleca czystej sinusoidy ?
 
Ja ostatnio nabyłem apc cs500 z baterią która wytrzymuje 40 min z 2 dyskowym S za 55 pln razem z transportem! Swojego qnap 453 podpinam do apc cs650....89 pln :), te stare apc są niezniszczalne jak Nokia 3310 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Ok dzisiaj na salony wjechal UPS APC Back-UPS CS BX950UI. Podlaczylem go po USB do Qnapa. Fajnie wykryl producenta i model jedynie mam pytanko czy jest mozliwosv podejrze w Qnapie.proceny naladowania i ewentualnke jak niw bedzie pradu kiedy go nie bylo i przez jaki czas? Czy jest jakis dziennik?

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka
 
Ok dzisiaj na salony wjechal UPS APC Back-UPS CS BX950UI. Podlaczylem go po USB do Qnapa. Fajnie wykryl producenta i model jedynie mam pytanko czy jest mozliwosv podejrze w Qnapie.proceny naladowania i ewentualnke jak niw bedzie pradu kiedy go nie bylo i przez jaki czas? Czy jest jakis dziennik?

Wysłane z mojego SM-G800H przy użyciu Tapatalka

jak z jego kultura pracy...cichy jest przy pracy na zasilaniu sieciowym, czy w ogóle go słychać ? jak z praca na baterii "burczy" mocno ?
ile mniej więcej czasu podtrzyma ci NAS-a po zaniku napięcia w sieci ?
 
Jest bardzo cichy przy zasilaniu sieciowym , choć trochę się grzeje. Nie mam czym sprawdzić jego temp. Nie słychać go w ogóle.

Jeśli chodzi o pracę na baterii to jeszcze nie miałem okazji przetestować.
Czas podtrzymywania - też jeszcze nie testowałem.

Jak tylko będę miał jakieś informacje to je tutaj zamieszczę.

Jeśli chodzi o Qnapa i jego wykrycie UPSa to poniżej zamieszczam Print Screena:
ups.png
Nie mogę nigdzie znaleźć innych informacji pochodzących z UPSa. :-(
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. apc cs650