Pomoc Usługa MyCloudNAS

krzysiek_2014_pl

Nowy użytkownik
Noobie
10 Październik 2014
2
2
3
47
QNAP
TS-x79U
Ethernet
10 Mbps
Skonfigurowałem usługę MyCloudNAS i zastanawiam się ile osób może jednocześnie mieć dostęp do zasobów poprzez chmurę.
Przy dodawaniu lokalnego użytkownika widać poniższa informacje. Wynika z niej że może być tylko 9 lokalnych użytkowników ( a więc 9 jednocześnie pracujących osób ). Zastanawiam się jak to będzie wyglądało po wpięciu QNAP'a do domeny - czy QNAP wpuści jednocześnie np. 40 użytkowników z domeny.


******************************************************************************************************
"
Kliknij "Add User" (Dodaj użytkownika) i określ lokalnych użytkowników NAS, którzy mogą przeglądać prywatne serwisy NAS opublikowane na stronie MyCloudNAS. Ci użytkownicy mogą równocześnie korzystać z MyCloudNAS Connect, aby łączyć się zdalnie. Można określić maksymalnie 9 użytkowników.
Wybierz użytkowników i kliknij "Send Invitation" (Wyślij zaproszenie), aby wysłać e-mail z instrukcją dotyczącą sposobu dostępu do serwisów.
Uwaga: E-mail zostanie zaktualizowany do konta użytkownika systemu.
"

**************************************************************************************************************
 
pigers - możesz bardziej sprecyzować ...Testowałem dostęp przez usługę MyCloudNAS z przeglądarki.
http://****************.qcloudnas.com
Mogę się wlogować na konto usera lokalnego oraz na domenowego - ale użytkownik domenowy nie widzi zasobów ( mimo że są dla niego nadane uprawnienia ).
Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją ?
No i nadal nie wiem ilu użytkowników może mieć jednocześnie dostęp do zasobów przez usługę MyCloudNAS.