Pomoc ustawieniem odbiorców mediów DLNA

palif

Passing Basics
Beginner
31 Maj 2016
22
0
1
35
Wawa
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Witam wszystkich!
Czy ktoś ma problem z ustawieniem odbiorców mediów DLNA? Ja nie mogę odhaczyć niektóre IP, po wciśnięciu zastosuj wraca do poprzedniego stanu (czyli bez zmian). A jak wyłączę funkcję "X-Włącz udostępnianie dla nowych odbiorców mediów automatycznie.", to automatycznie wszystkie IP wyłącza, i pojedynczo nie mogę ich włączyć. Coś pomylone w sofcie. Mam wspólny internet z sąsiadką i nie chce jej udostępniać treść DLNA
4.3.2 0050 Build 20170104
TS212-P

Link: https://youtu.be/JPRRF0XEm0k
 
Mam router. Sąsiadce celowo udostępniłem neta, ponieważ mieszka sama i uważam że nie ma potrzeby podpisywała dodatkową umowy.Po sieci niech se lata, mam wszystko po blokowane. Chodzi tylko o DLNA, bo jak włącza telewizor widzi mój serwer. Kiedyś wcześniej mogłem po blokować nowych użytkowników, albo wyłączyć aktualnych, po aktualizacji niestety nie ma takiej opcji.
 
A... Uważam że 2 routery w mały mieszkaniu to już przesada. Jak jest filtr DLNA, ale nie działa, to chcę zgłosić to. Żeby to poprawili i wprowadzili z nową aktualizacją) Po za tym TV i Qnap podłączone po skrętce do routera.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. ts212