Pomoc Video station nie odtwarza filmów

chmiel75

Passing Basics
Beginner
16 Kwiecień 2017
23
3
3
49
QNAP
TS-x64
Ethernet
802.11a (Wi-Fi 2)
Witam.
Do tej pory działając na PC (przeglądarka Chrome) z VideoStation po kliknięciu na filmie odpalało mi VLC i film "leciał"bez problemów. Aktualnie film otwiera się w jakimś odtwarzaczu przeglądarki , pojawia się komunikat " wideo nie obsługuje odtwarzania online lub nie istnieje" ewentualnie "ten format dźwięku jest nie obsługiwany". Jak mogę przywrócić ustawienia domyślnego odtwarzania w vlc (z poziomu Video Station) ?
Odpowiedź jaką otrzymałem z QNAP Technical Support
amail.google.com_mail_u_0_images_cleardot.gif

Dzień dobry, VLC nie jest już wspierane. Zaleca się aby filmy były w mp4 - jest to ograniczenie przeglądarki. Alternatywnie polecam zainstalować plex media serwer, który bez problemu odtwarza różne formaty przez interfejs www

Świetnie ! Mieć autorską aplikację do oglądania filmów i polecać cudzego PLEXA. Olewać że własne programy przestają współdziałać.. Dramat
 
Ja cie calkowicie rozumiem ;)
Ale autor chcial za darmo, wiec pokazalem mu jak to zrobic. W dodatku na 2 sposoby ;)

Ale jak juz jestesmy w temacie apki plexa...
Uwazam ze jest ona do dupy, no chyba ze chcemy sluchac muzyke albo ogladac zdjecia. Do filmow i seriali sie nie nadaje, poniewaz 80% mojej biblioteki wymaga transkodowania przy ogladniu z aplikacji.

Oczywiscie takiego problemu nie ma uzywajac kodi. Ewentulanie VPN, i bezposrednio ogladanie filmu np MX playerem.

Jedynie gdzie apka plexa dobrze dziala, i odtwarza WSZYSTKO, to moj nowy telewizor od sony z Andorid TV.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Video Station
  2. VideoStation na HD Station