Pomoc Video Station

Ymil

Entry Technician
Q Associate
28 Wrzesień 2016
33
1
2
8
72
Rybnik
ślonzok.pl
QNAP
TS-x73A
Ethernet
1 GbE
Oprogramowanie 4.4.1.1031 - TS-453A
Szukam wyjaśnień i pomocy. (dzisiaj 17.09.2019)
Nie wiem, czy ostatnia aktualizacja Video Station(5.4.2), czy przyczyna leży gdzie indziej.
Otóż dzisiaj zauważyłem, że logując się jako użytkownik "X" (chciałem sprawdzić jego możliwości korzystania z Video Station) wyświetlając zawartości folderów z filmami. - Okazało się, że do niektórych filmów, jako ikony/plakaty zostały dołączone sceny z plików wideo lub zdjęcia, z moich prywatnych katalogów.
Takich, do których miałem/mam tylko ja uprawnienia. - Moje prywatne zasoby stały się publiczne.
Dla mnie to tragedia. Miał ktoś podobne doświadczenia? Jak to naprawić i uniknąć podobnych zdarzeń na przyszłość?
Zauważyłem też, że po aktualizacji oprogramowania Qnap folder szyfrowany jest zawsze otwarty-dostępny i muszę go ponownie zamykać/szyfrować
 
- Okazało się, że do niektórych filmów, jako ikony/plakaty zostały dołączone sceny z plików wideo lub zdjęcia, z moich prywatnych katalogów.
Takich, do których miałem/mam tylko ja uprawnienia.
Przecież napisałem, że z takich, do których tylko ja miałem uprawnienia.
 
Wyłaczyłem video station. I tak korzystam z Emby, które u mnie sprawdza się najlepiej z dostępnych dla mnie rozwiązań.
...i lokalnie i zdalnie i na TV i na telefonach....i co najważniejsze nie obciąża zauważalnie procesora NAS`a.
Bywa, że korzysta 5-6 oglądających filmy naraz.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. video station