Pomoc Windows 7 PRO streaming player.pl zacina

geminatores

Entry Technician
Q Associate
31 Październik 2013
50
6
8
41
QNAP
TS-x53
Ethernet
1 GbE
Jako, że mój QNAP 253PRO jest podłączony po HDMI do TV wpadłem na pomysł zainstalowania na stacji Wirtualnej Windowsa 7, przydzieliłem 4 rdzienie, 4GB RAM, zainstalowałem niezbędne update systemu. Uruchamiam player.pl a konkretnie kanały eleven sports i niestety mocno zacinają... Użycie procka 80% czyli po prostu nie wyrabia z wyświetlaniem obrazu, w indeksie wydajności GPU ma 1.0 w menadżerze urządzeń karta graficzna to "standardowa karta graficzna vga". Z tego co wiem procesor zastosowany w tym modelu QNAPa to J1900 i posiada wbudowaną kartę Intel HD Graphics Bay Trail która wspiera procesor w odtwarzaniu. Nie wiem jednak jakie sterowniki zainstalować i czy to w ogóle możliwe żeby Windows 7 skorzystał z dobrodziejstw grafiki? Próbował ktoś podobne rozwiązanie? :)
 
Przypadkiem nie ma tego kanału ( Eleven ) na weeb.tv ?
Nie jest na pewno to samo co natywny player ale oglądać można :) a Kodi przecież masz i nie trzeba kombinować z wirtualką

Dzięki, zainstalowałem webb.tv ale żeby cokolwiek obejrzeć wymagane jest konto premium. Nie ma już nic za darmo...
 
Przypadkiem nie ma tego kanału ( Eleven ) na weeb.tv ?
Nie jest na pewno to samo co natywny player ale oglądać można :) a Kodi przecież masz i nie trzeba kombinować z wirtualką

Dzięki, zainstalowałem webb.tv ale żeby cokolwiek obejrzeć wymagane jest konto premium. Nie ma już nic za darmo...

Czemu, bez premium też można oglądać ( choć przerywa ) , natomiast co do samego "premium" to jest to sposób na oglądanie programów zamiast posiadania kablówki/sat, więc nie widzę tu przeszkody :)
 
  • Lubię to
Reakcje: geminatores